Anna Lewandowska pokazała trening z córkami. W komentarzach burza. Fanka: "Zwykła pokazówka"

Anna Lewandowska zamieściła w sieci nagranie z sobotniego treningu z dziećmi. Trenerce towarzyszyły córki, które siedziały w dwóch wózkach. Pod nagraniem pojawiło się sporo komentarzy. Internauci byli podzieleni. Niektórzy byli zachwyceni pomysłem żony Roberta Lewandowskiego, a inni skrytykowali jej inicjatywę. - Szczerze? Nie wyobrażam sobie biegu z takim rydwanem. Wydaje mi się, że biegniesz w ciągłym spięciu, kontroli, że boisz się o dzieci. Szczególnie na to z tyłu - napisała jedna z fanek na Instagramie pod wideo.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Anna Lewandowska, żona naszego najlepszego piłkarza Roberta Lewandowskiego jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama, ma niemal 3,5 mln obserwatorów. Trenerka z powodzeniem łączy obowiązki zawodowe i wychowanie córek. Kiedy chce zrobić trening, to nie ma problemu z tym, aby zabrać dzieci na siłownię czy na świeże powietrze. Fani mówią o niej, że jest wielozadaniowa. Ostatni trening tylko potwierdza jej uniwersalność i wszechstronność. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała pokój córek. Muzyka relaksująca? Chyba przerażająca

Anna Lewandowska biega z dziećmi po parku. "5 km z dodatkowym + 30 kg słodkim "ciężarem""

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie, jak spędziła sobotni poranek wraz z córkami. Trenerka pokazała fanom wideo, na którym biega w parku z dwoma wózkami. Siedzą w nich córeczki Lewandowskich - Klara i Laura. Wózek z młodszą córką miał specjalne przymocowanie, które trenerka miała zapięte w pasie. Trening wykonany, a przy tym dzieci zaczerpnęły świeżego powietrza. 

Wspominałam ostatnio, że zaniedbałam bieganie podczas zimy. Z dziećmi bieganie zimą nie jest łatwe. Zaczynam! Dzisiaj 5 km z dodatkowym + 30 kg słodkim "ciężarem", które dodaje motywacji. Mówi się ze bieganie z wózkiem liczy się podwójnie, czyli w takim przypadku potrójnie?

- zapytała żartobliwie Ania. Cały filmik znajdziecie tutaj

Anna Lewandowska biega z córkamiAnna Lewandowska biega z córkami Fot, @annalewandowskahpba

Ola Żebrowska pokazała patent na niedopinające się spodnie. Genialne! (zdjęcie ilustracyjneŻebrowska pokazała zdjęcie syna. Fani zerkają na włosy. Porównali je do Einsteina

Internautka: "Nie wyobrażam sobie biegu z takim rydwanem. Wydaje mi się, że biegniesz w ciągłym spięciu, kontroli"

Fanki skomentowały nagranie wielozadaniowej mamy. Większość z nich tłumaczyła, że jest pełna podziwu i szanuje wytrwałość w dążeniu do postawionych sobie celów, szczególnie przy dwójce dzieci. 

Podziwiam motywację, bo to nie wygląda przyjemnie
Kobieto ile ty masz siły! Anka szacun!
Każda forma aktywności jest super, a ta jest wręcz cudowna.
Musiało być ciężko! Szacun.
Anka! Ty jesteś szalona! Też tak chcę!
To jest wersja biegania dla wysoce zmotywowanych

- pisały obserwatorki. Niektóre były wręcz zdziwione jak można biegać z takim sprzętem:

Szczerze? Nie wyobrażam sobie biegu z takim rydwanem. Wydaje mi się, że biegniesz w ciągłym spięciu, kontroli i że boisz się o dzieci. Szczególnie na to z tyłu
Ciekawe jak z tą amortyzacją dla dzieci.
Myślicie, że w świecie realnym ktoś tak biega? Instagram i życie.
Z jednym to jeszcze spoko, ale dwa to raczej zwykła pokazówka. Pchanie wózków z każdej strony ciężko nazwać bieganiem. 

Agnieszka Kaczorowska wysłała córkę do przedszkola. Mówi o rozłące emocjonalnej. 'Serce tęskni'Agnieszka Kaczorowska wysłała córkę do przedszkola. Mówi o rozłące. "Serce tęskni"

Anna Lewandowska żali się na pewien macierzyński kłopot i pyta: "Co to jest regres snu u malucha?"

Niedawno trenerka podzieliła się z fanami na Instagramie, że aktualnie przechodzi kryzys związany z brakiem snu młodszej pociechy. Żona Roberta Lewandowskiego żartobliwie przyznała, że mała aż tyle razy budziła się w nocy, że od samego wstawania powinna mieć zakwasy. 

Wiecie co to jest regres snu u malucha? Ja już wiem! Laura od wstawania dziś w nocy powinna mieć normalnie zakwasy. A ja powinnam chyba spać do 12.00 i w ogóle jakoś skupić się na regeneracji, ale już wiem, że nie wyjdzie

- zdradziła celebrytka.

 

Lewandowska tłumaczyła, że aktualnie może zapomnieć o randkach z mężem, czy weekendach z koleżankami. Dodaje, że koniec i początek roku to dla niej bardzo pracowity czas:

Anka, gdzie twój balans? Regularne randki z mężem? Weekend z koleżankami? Chwila tylko dla siebie? Ehe. W najbliższym czasie nic takiego się nie zapowiada. Odliczam już do naszego zimowego urlopu! Koniec roku to dla nas zawsze czas na bardzo wysokich obrotach.

Aleksandra Domańska spodziewa się pierwszego dziecka! 'Czy zawsze zostanę już taka?' (zdjęcie ilustracyjne)Domańska zdradza, czy ochrzci dziecko. Mówi o Kościele. "Oddalony od mojego serca"

Więcej o: