Aleksandra Hamkało wygoliła 5-letniej córce głowę. "Urodzona, żeby być odważną"

Aleksandra Hamkało pochwaliła się w sieci, że spełniła marzenie swojej 5-letniej córki i ogoliła jej głowę na łyso. W stworzeniu fryzury pomogła jej znajoma fryzjerka. Zarówno córka, jak i matka były zadowolone z efektu końcowego. - Kocham ją totalnie. Urodzona, żeby być odważną - napisała aktorka na InstaStories.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Aleksandra Hamkało to popularna polska aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Gwiazda znana jest widzom w szczególności z serialu "Na dobre i na złe". Ostatnio pojawiła się także na planie kontynuacji wielkiego hitu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Na co dzień związana jest z Filipem Kalinowskim, z którym w 2012 roku wzięła ślub. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci - 5-letnia córka Jagnę oraz niespełna roczny syn. Choć Hamkało rzadko udziela wywiadów i stroni od publicznego mówienia o swoim życiu prywatnym, to jest dość aktywna na Instagramie. 

Zobacz wideo Córka Agaty i Piotra Rubików śpiewa i tańczy

Aleksandra Hamkało ogoliła 5-letniej córce głowę. "Kocham ją totalnie"

Aleksandra Hamkało niedawno zdradziła, że jej córka jest wielką fanką Elsy z "Krainy lodu". Dziewczynka bardzo chciała mieć długie włosy i marzyła o tym, aby móc stworzyć długi warkocz, podobny do tego, który nosi bohaterka popularnej bajki dla dzieci.  

Do tej pory oczywiście było zapuszczanie warkocza Elsy. Nic nie dawało podparte faktami gadanie, że graficy, którzy tworzyli fryzurę Elsy, umieścili tam tych wirtualnych włosów cztery razy więcej, niż ma normalny człowiek

- mówiła na InstaStory aktorka.

 

Nauczycielka obcięła siedmiolatce włosy. Wzburzony ojciec chce miliona dolarów odszkodowaniaNauczycielka obcięła siedmiolatce włosy. Wzburzony ojciec pozwał szkołę

Aleksandra Hamkało: "Córka wracała do mnie jak bumerang z tematem wygolenia boku głowy"

Niedługo później Jagna zafascynowała się bajką Disneya "Raya i ostatni smok", która ma zupełnie innej tematykę. Dziewczynka zmieniła też swoje upodobania co do fryzury i zapragnęła krótkich włosów, a dokładnie ogolenia ich. 

Kilka miesięcy temu poszłyśmy z Jagą do kina na film "Raya i ostatni smok". Całkiem spoko był. Odrobinę za dużo bieganko-nawalanki jak dla mnie, ale pacyfistyczny przekaz był w dechę, fajni drugoplanowi bohaterowie i ogólnie na plus. Ale ja nie o tym dzisiaj. Od tamtego czasu moja córka wracała do mnie jak bumerang z tematem wygolenia boku głowy

- zdradziła gwiazda i przyznała, że na początku starała się przekonać córkę, że fryzura nie jest dobrym pomysłem, jednak dziewczynka była bardzo stanowcza i dobrze wiedziała, czego chce. Finalnie Hamkało postanowiła spełnić marzenie córki i zabrała ją do znajomej fryzjerki, która, jak przyznała aktorka "ma największe szanse na powodzenie":

No to ma! Kocham ją totalnie. Urodzona, żeby być odważną

- podpisała InstaStories.

InstaStories Aleksandry HamkałoInstaStories Aleksandry Hamkało instagram.com/@olahamkalo

Aleksandra Domańska spodziewa się pierwszego dziecka! 'Czy zawsze zostanę już taka?' (zdjęcie ilustracyjne)Domańska zdradza, czy ochrzci dziecko. Mówi o Kościele. "Oddalony od mojego serca"

Więcej o: