Anna Lewandowska pokazała twarz Klary i Laury. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski doczekali się dwóch córek. Mimo licznych obowiązków zawodowych zawsze znajdują dla nich czas. Okazuje się, że Klara uwielbia trenować ze swoją mamą. Ania publikuje liczne zdjęcia z aktywności fizycznych.

Anna Lewandowska należy do grona celebrytów, którzy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Trenerkę fitness obserwuje na Instagramie ponad 3 mln osób. Fani uwielbiają ją za propagowanie zdrowego stylu życia oraz niezwykłą szczerość i naturalność. Odkąd została mamą coraz częściej dzieli się z fanami licznymi poradami dotyczącymi macierzyństwa. Anna Lewandowska szybko wróciła do pracy po narodzeniu Laury. Okazuje się, że pomaga jej w tym starsza córka

Anna Lewandowska pozuje z Klarą

Anna Lewandowska nie raz pokazywała w sieci zdjęcia ze wspólnych aktywności fizycznych i twierdziła, że mała jest świetną kompanką do treningów. Zazwyczaj jednak córka Lewandowskich pozuje bokiem lub tyłem do obiektywu. Ostatnio zmieniło się to, bowiem Klara patrzy prosto w kamerę. Najnowsze zdjęcie tylko udowadnia, że "niedaleko pada jabłko od jabłoni". Widzimy na niej wspaniały duet po owocnym treningu. Przy okazji Ania dodała motywujący wpis i zachęciła fanów, aby oprócz treningu odnaleźli w sobie dziecko. 

Dorosłość, nadmiar obowiązków i brak czasu potrafią przytłoczy. Jednak żeby nie zwariować, potrzebna jest równowaga. Nie chodzi tylko o dobrą zabawę i wyluzowanie – rozwijanie w sobie wewnętrznego dziecka niesie za sobą szereg korzyści: dobry humor i śmiech obniżają poziom stresu, ciekawość świata pozwala nam odnajdywać nowe pasje i zainteresowania, naturalny brak strachu sprawia, że chętniej próbujemy nowych rzeczy, jesteśmy bardziej otwarci na innych ludzi, potrawy i doświadczenia. Codziennie staramy się dawać naszym dzieciom dobry przykład, chociaż czasami weźmy przykład od nich!

- napisała pod postem Lewandowska.

Anna Lewandowska pokazała małą Laurę

Anna Lewandowska tego samego dnia postanowiła dodać także zabawną fotografię młodszej córki. Okazuje się, że poranna fryzura dziewczynki kojarzy się Ani z postacią z komiksu "Przygody Tintina".

Anna Lewandowska, Laura LewandowskaAnna Lewandowska, Laura Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

 

Anna Lewandowska z córkamiAnna Lewandowska planuje trzecie dziecko? Opowiedziała także o porodach Klary i Laury

Anna Lewandowska w noworocznym wyzwaniu - "Fighter Challenge 2021"

Anna Lewandowska systematycznie prowadzi treningi, które zamieszcza w mediach społecznościowych. Motywuje na co dzień tysiące fanek do aktywności fizycznej. Ostatnie wyzwanie cieszy się ogromną popularnością. Na specjalnych live na żywo na Instagramie gromadzi się ponad 10 tysięcy internautek, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, poprawić kondycję i wrócić do formy sprzed ciąży. 

 
 

Robert Lewandowski z córką na wakacjachRobert Lewandowski z córką na łódce. Pokazał zdjęcia "najlepszych chwil"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała urocze nagranie Roberta i Laury
Więcej o: