Robert Lewandowski z córką na łódce. Pokazał zdjęcia "najlepszych chwil"

Robert Lewandowski jest z rodziną na wakacjach. Opublikował na Instagramie urocze zdjęcie, na którym widać, jak spędza czas z córką na łódce. Fotografia zachwyciła fanów piłkarza.

Robert Lewandowski jest tatą 3-letniej Klary i Laury, która przyszła na świat na początku maja. Piłkarz jest dumny ze swojej rodziny. W jednym z wywiadów, w "Faktach po Faktach", opowiedział, że bycie podwójnym tatą sprawia, że "hormon szczęścia jeszcze bardziej idzie w górę". Ostatnio wywiadzie z "Twoim Stylem" Robert Lewandowski podkreślił, że spotkania z rodziną i przyjaciółmi są najbardziej cenne. Przyznał, że gdyby miał ogromny, ale pusty dom, to nie byłby szczęśliwy. Zdjęcia na Instagramie są dowodem na to, że Lewandowski spełnia się w roli ojca.

Robert Lewandowski z Klarą na łódce

Piłkarz udostępnił zdjęcie na Instagramie, na którym widać jak jego starsza córka przytula się do niego. Lewandowski i Klara spędzali wspólnie czas na łódce. 

Najlepsze chwile

- napisał piłkarz pod zdjęciem. 

 

Robert Lewandowski jest wspaniałym ojcem w oczach fanów

Internauci nie kryją zachwytu nad uroczym zdjęciem Lewandowskiego z córką. 

Bezcenne chwile.
Spędzaj czas z rodziną. Jesteście cudowni.
Rodzina na pierwszym miejscu. Jesteś najlepszych tatą

- czytamy w komentarzach.

Robert Lewandowski z rodziną na wakacjach

Anna i Robert Lewandowscy nie zdradzili, gdzie wyjechali na wakacje wraz z pociechami. W ich mediach społecznościowych na bieżąco jednak pojawiają się relacje ze wspólnie spędzonych chwil. Ostatnio jedna z najpopularniejszych polskich par, chciała wybrać się na randkę, jednak dzieci pokrzyżowały plany. Anna Lewandowska opisała to na Instagramie. Zobacz: Anna Lewandowska opisała nieudane "wychodne" z Robertem Lewandowskim. Na drodze stanęły dzieci

Zobacz wideo Anna Lewandowska wykończyła męża wspólnym treningiem
Więcej o: