Barbara Kurdej-Szatan pozuje z wózkiem na tle dzieci z Afryki. Fani oburzeni. "Dzieci wykorzystywane do kolejnej reklamy"

Barbara Kurdej-Szatan przebywa z rodziną na rajskich wakacjach. Aktorka chętnie relacjonuje ten błogi czas. Przy okazji reklamuje różne produkty. Fani są wyraźnie zniesmaczeni zachowaniem gwiazdy "M jak miłość".

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan to małżeństwo, które od lat gości w polskim show-biznesie. Ponad trzy miesiące temu para doczekała się drugiego dziecka. Widać, że mały Henryczek jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Basia często publikuje urocze zdjęcia z małym, a w swoich wpisach porusza rzeczywistość każdej matki. Dzięki niezwykłej szczerości i naturalności aktorka zebrała pokaźne grono odbiorców w mediach społecznościowych. Aktualnie rodzina relaksuje się na wakacjach na Zanzibarze. Okazuje się, że ta egzotyczna wyspa na Oceanie Indyjskim cieszy się ogromną popularnością. Jeszcze niedawno relaksowała się tam Julia Wieniawa z Nikodemem Rozbickim, a ostatnio Natalia Kukulska z rodziną

Barbara Kurdej-Szatan pozuje z wózkiem

Barbara Kurdej-Szatan chętnie pokazuje fanom malownicze kadry z rajskich wakacji na Zanzibarze. Ostatnio gwiazda "M jak miłość" opublikowała za pośrednictwem Instagrama fotografię, na której widzimy ją, jak spaceruje po plaży w towarzystwie dzieci z Zanzibaru. Okazuje się, że maluchy pomagają pchać wózek z małym Heniem.  

Henio jeździł tu jak król! Te dzieciaki są cudne. Z małym brzdącem trzeba się konkretnie spakować. Macie jakieś ciekawe wspomnienia z pakowaniem się i zabieraniem wózka na wakacje? Nam bardzo ułatwia tu życie

- napisała aktorka pod zdjęciem.

 

Fani: "Oglądając te zdjęcia, mam niestety smutne odczucia"

Basia podzieliła się z fanami już kilkoma fotografiami z rajskich wakacji i za każdym razem zebrała od fanów masę pozytywnych komentarze. Niestety ostatni kadr wyjątkowo oburzył internautów, którzy stwierdzili, że gwiazda "M jak miłość" prezentuje dość przykrą sytuację. Obserwatorzy zarzucili jej, że reklama jest zwyczajnie nie na miejscu. 

Oglądając te zdjęcia, mam niestety smutne odczucia
Dzieci wykorzystywane do kolejnej reklamy

- pisali oburzeni fani.

Basia błyskawicznie odpowiedziała na krytykę i starała się ją wytłumaczyć. 

To nie jest żadna reklama. Przestańcie dramatyzować

- wyznała aktorka.

Natalia Kukulska na spacerze z rodzinąCórka Natalii Kukulskiej wie, co chce robić w przyszłości. Pójdzie w ślady mamy?

Barbara Kurdej-Szatan pozuje w kostiumie kąpielowym na Zanzibarze. "Prawdziwa bogini kobiecości"

Barbara Kurdej-Szatan jeszcze niedawno pokazała opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w jednoczęściowym stroju kąpielowym, zaledwie trzy miesiące po porodzie. Przy okazji reklamuje kosmetyki i twierdzi, że dzięki nim skóra jest świetnie nawilżona, zregenerowana i odżywiona. 

 

Internauci: Nawet na urlopie reklama

Okazuje się, że większość fanów zwróciła uwagę na fakt, że gwiazda pracuje nawet podczas upragnionych wakacji. Przy okazji rajskiego urlopu promuje różne produkty. 

To wszystko się robi dla kasy
Nawet na urlopie reklama
Wszyscy teraz coś reklamują

- piszą obserwatorzy. 

Czy odpowiedź Basi was przekonała?

Agnieszka uwielbia morsować.Polska mama z Danii: Tu ciężarne jeżdżą do pracy na rowerach. I nikogo to nie dziwi

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan z córeczką śpiewają kołysankę Heniowi
Więcej o: