Magdalena Gryc

Redaktorka i dziennikarka. Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Z Gazeta.pl związana od 2018 roku. Łączy pracę redaktorki w Edziecko.pl z obowiązkami asystenckimi w Sport.pl.

Magda jest miłośniczką sportu, podróży i dobrego jedzenia. Uwielbia komunikatywnych i dowcipnych ludzi, bowiem sama jest duszą towarzystwa. Chętnie angażuje się w akcje charytatywne. Od lat aktywnie działa na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Magdalena Gryc
 • Chłopiec chwycił za mikrofon w czasie komunii. Wszyscy zamarli. 'Popłakałam się z wrażenia'
 • Rodzina wyśmiała imię ich córki. 'Brzmi jak oranżada, pójdzie do szkoły i ją przechrzczą'

  Rodzina wyśmiała imię ich córki. "Brzmi jak oranżada, pójdzie do szkoły i ją przechrzczą"

  Wybór imienia dla dziecka to niełatwa sprawa. Problem pojawia się wtedy, kiedy rodzice zdecydują się na konkretne imię i nie zostanie ono zaakceptowane przez członków rodziny. Wtedy pojawiają się łzy i niepotrzebny stres. Czasami rodzice zwyczajnie starają się tym nie przejmować. - Cieszę się, że postawiliśmy na swoim i utarliśmy nos ukochanej rodzince. To przecież my jesteśmy rodzicami - zapewniła matka.

 • Pokazała co kupiła córce w lumpeksie. To bluzka od znanego projektanta. Cena szokuje. 'Ale fart'
 • Uczniowie robią w szkołach pokazy mody? 'Robi się ciepło, więc brzuchy na wierzch'
 • Komunie to przepych i luksus. 'Ważne, żeby proboszczowi się podobało'

  Komunie to przepych i luksus. "Ważne, żeby proboszczowi się podobało"

  Komunie to ogromny wydatek dla rodziców, którzy chcą zapewnić dziecku najlepsze atrakcje. Niektórzy biorą na to kredyty, a nawet zapożyczają się u najbliższych. Nasi czytelnicy są zdziwieni takimi zachowaniami i otwarcie przyznają, że "pieniądz rządzi człowiekiem". - Do czego to wszystko zmierza? - pyta rodzic pod postem na profilu facebook'owym Gazeta.pl.

 • Matka czwórki dzieci zaskoczona cenami warzyw. Kwoty szokują. 'Łatwiej ubrać, niż wyżywić'
 • Tematy na maturze z polskiego 2022. Maturzystka zaskoczona arkuszem. 'Banalne'

  Tematy na maturze z polskiego 2022. Maturzystka zaskoczona arkuszem. "Banalne"

  Matura z języka polskiego na poziomie rozszerzonym dobiega końca. Uczniowie opuszczają już sale egzaminacyjne. Zaczynają pojawiać się pierwsze głosy uczniów na temat tego, co pojawiło się w arkuszu. - Na spokojnie mogły się też znaleźć na maturze podstawowej - mówiła maturzystka, która jest pełna optymizmu po maturze rozszerzonej z języka polskiego.

 • Wyciek arkusza maturalnego. Tym razem z rozszerzonego angielskiego. CKE komentuje
 • 20 czerwca nowe święto państwowe. Czy to dzień wolny od szkoły?
 • Przeciek na maturze z angielskiego. CKE zawiadomiła prokuraturę

  Przeciek na maturze z angielskiego. CKE zawiadomiła prokuraturę

  6 maja o godz. 9 maturzyści pisali egzamin z języka angielskiego. Okazuje się, że mogło dojść do wycieku arkuszy. CKE zawiadomiła prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa, tj. ujawnienia treści matury z języka angielskiego. - Mamy wątpliwości co do tego, czy egzamin przebiegł zgodnie z procedurami - poinformował dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Marcin Smolik, pytany o ewentualny przeciek.

 • Maturzyści są po maturze z angielskiego. 'Miazga będzie na rozszerzeniu'

  Maturzyści są po maturze z angielskiego. "Miazga będzie na rozszerzeniu"

  Maturzyści zmierzyli się dziś z maturą z języka angielskiego. Z ich relacji wynika, że był to łatwy i przyjemny egzamin, którego naprawdę ciężko jest nie zdać. Jak zwykle nie brakowało także kontrowersji. Rano pojawiły się w sieci przecieki. - Każdy miał odpowiedzi i temat bloga, a kto uwierzył i nauczył się, to tylko jego - mówi jeden z maturzystów, który śledził wycieki na Twitterze.

 • Maturzyści gorzko o maturze z matematyki. 'Nadzieja matką głupich. To była miazga'

  Maturzyści gorzko o maturze z matematyki. "Nadzieja matką głupich. To była miazga"

  Maturzyści są już po egzaminie maturalnym z matematyki. Królowa nauk budzi spory postrach wśród uczniów, którzy nieco gorzej radzą sobie z przedmiotami ścisłymi. Z relacji maturzystów wynika, że matematyka była naprawdę trudna. - Jeden z najtrudniejszych arkuszy, jakie miałam w życiu do rozwiązania. Nie wiem, czy zdałam - mówi jedna z uczennic tuż po wyjściu z sali egzaminacyjnej.

 • Zadanie zaskoczyło maturzystów. 'Wyższa kombinatoryka, a to dopiero język polski'

  Zadanie zaskoczyło maturzystów. "Wyższa kombinatoryka, a to dopiero język polski"

  Zadania na maturze z języka polskiego wzbudzają dużą ciekawość wśród rodziców, nauczycieli, ale przede wszystkim samych uczniów, którzy przystąpili do egzaminu dojrzałości. Maturzyści wskazali zadanie, które przysporzyło im najwięcej kłopotów. - To chyba było zadanie przy którym siedziałam najdłużej. Niestety z tego fragmentu nie dało się zbyt dużo wyczytać - mówi maturzystka w rozmowie z eDziecko.pl.

 • Maturzyści doszukują się haczyków. 'Było podejrzanie łatwo. Głupi by to zaliczył'

  Maturzyści doszukują się haczyków. "Było podejrzanie łatwo. Głupi by to zaliczył"

  Maturzyści są już po maturze z języka polskiego. Jedna z obstawianych lektur - "Pan Tadeusz" - pojawiła się na arkuszu maturalnym. Uczniowie skomentowali egzamin dojrzałości i jednogłośnie przyznali, że są bardzo zadowoleni. - Polski, jak polski. Trudno go nie zdać. Najgorsze będzie jutro - matematyka. Płakać mi się chce na samą myśl - mówi jedna z maturzystek, która obawia się królowej nauk.

 • Mama maturzystki: Pokrzywdzony rocznik idzie zdawać maturę

  Mama maturzystki: Pokrzywdzony rocznik idzie zdawać maturę

  - Powtarzam córce, że matura to nie koniec świata. Wiem, że tylko to pomoże obniżyć jej poziom pobudzenia emocjonalnego. Przecież jeśli nie będzie usatysfakcjonowana wynikami egzaminu, to zawsze może je poprawić - tłumaczy matka maturzystki, która już w środę podejdzie do najważniejszego egzaminu w jej życiu.

 • Minister Czarnek przyznał, co jest 'dziełem wszech czasów'. Zachęca do lektury
 • Prosiła o imię po matce na bierzmowanie. Ksiądz się oburzył. 'To imię dla grzesznicy'
 • Monika Mrozowska przeżywa maturę córki. 'Poproszę relanium, melisę'

  Monika Mrozowska przeżywa maturę córki. "Poproszę relanium, melisę"

  Monika Mrozowska zdradziła na Instagramie, że jej córka jest tegoroczną maturzystką. Aktorka przyznała, że bardzo stresuje się egzaminem pociechy. Zapewniła, że potrzebuje dużo melisy. - Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z córki bohatera - pocieszyła jedna z obserwatorek na Instagramie.

 • Dziecko zatrzasnęło tatę na osiedlu. Ojciec panikował, ale próbował to ukryć
 • Nauczycielka zostawiła wiadomość na sprawdzianie. W dolnym rogu przyznała, co wie o uczennicy