Agnieszka Kaczorowska: Dla spokoju wszystkich proponuję noc i zapas kawy. Aktorka opisała, jak podróżować z dzieckiem

Agnieszka Kaczorowska była wraz z rodziną w Zakopanem. Na Instagramie opisała, jak jej córka zachowuje się podczas podróży. Przy okazji dała rady rodzicom odnośnie dłuższej jazdy samochodem z dzieckiem.

Agnieszka Kaczorowska była wraz z mężem oraz dzieckiem w polskich górach. Chociaż jest już w domu, nadal wspomina wyprawę.

To był krótki wypad, ale jakże udany!

- napisała na Instagramie. Pod zdjęciem, na którym aktorka pozuje wraz z córką, którą ubrała w taką samą sukienkę, jak siebie, odpisała fankom na pytanie "jak podróżuje z dzieckiem".

 

Agnieszka Kaczorowska: Jedźcie nocą lub o świcie, ale tak aby maluch spał

- Często pytacie mnie o to, jak Emilka znosi jazdę autem i co robimy, aby się nie nudziła. No cóż, powiem wam tak - jedźcie nocą lub o świcie, tak aby Maluch spał, jak najwięcej - radzi celebrytka. Przyznała, że ona wraz z mężem popełniła kiedyś błąd - w ciągu dnia wracali wraz z dzieckiem znad morza.

To czas aktywności dziecka i chociaż stawaliśmy na głowie, aby ją zabawić, to ona po prostu była znudzona

- wyjaśnia Kaczorowska na Instagramie. - Jeżeli podróż jest krótka, to można się wstrzelić w jakąś drzemkę, natomiast na długie trasy osobiście, dla spokoju wszystkich, proponuję noc i zapas kawy - napisała. 

Jak podróżować z dzieckiem? Rady od gwiazd

Edyta Pazura w ubiegłym roku leciała sama z dziećmi z Nowego Jorku. Gwiazda odpowiedziała na prośbę fanów i opisała lot. Przyznała, że "pasażerowie mieli nietęgie miny i chyba nerwy w strzępach", gdy wchodziła na pokład z trójką dzieci. Tak jak Agnieszka Kaczorowska zachęca do nocnych podróży autem, Edyta Pazura poleca rodzicom wybieranie nocnych połączeń lotniczych. Zobacz cały artykuł: Edyta Pazura o tym, jak podróżować z dziećmi. "Kobiety to najlepsze menadżerki pod słońcem".

Zobacz wideo
Więcej o: