Natalia Klimas pokazała wiadomość od fanki o karmieniu piersią. "Taka prawda, żeby zacisnąć i cierpliwości wtedy wszystko idzie, jak trzeba"

Natalia Klimas niedawno urodziła drugą córeczkę. Ostatnio podzieliła się z fanami poruszającym wpisem. 38-latka zmaga się ze złym samopoczuciem po porodzie.

Coraz więcej kobiet decyduje się, aby pokazywać w sieci nie tylko pozytywne momenty w macierzyństwie, ale też te mniej przyjemne. Jedną z nich jest Aleksandra Żebrowska, która nie owija w bawełnę i pokazuje prawdziwe oblicze posiadania dzieci. Ostatnio do tego grona dołączyła Natalia Klimas, która wyznała w bardzo intymnym wpisie, że miewa gorszy czas i zwyczajnie sobie z nim nie radzi.

Natalia Klimas o trudach w macierzyństwie

Natalia Klimas jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. 38-latka dzięki swojej naturalności zyskała pokaźne grono odbiorców. Ostatnio przyznała za pośrednictwem Instagrama, że miewa pewne chwile słabości. 

Dziś jest tak. Zeszły tydzień był super, a teraz nagle znowu słabo. Nie dzieje się nic dramatycznego i powinnam zachować spokój. Ale czuję jak ogarnia mnie smutek i lęk i poczucie, że nie daję rady, tak jak powinnam. Ze wszystkim. A dziś zwłaszcza z karmieniem Hani. I nawet chyba nie to mnie najbardziej smuci, tylko to, że chciałabym być spokojniejsza i bardziej opanowana w tej sytuacji, powinnam taka być. Ale nie jestem. Jutro będzie wszystko dobrze. Ale dziś czuję się jak słaba, rozhisteryzowana małolata

- napisała Klimas pod zdjęciem na Instagramie.

 

Fanka: Brawo za prawdę, tak to właśnie wygląda i nie ma się czego wstydzić

Obserwatorzy błyskawicznie skomentowali zdjęcie aktorki. Większość z nich postanowiła wesprzeć 38-latkę w trudnym momencie. Okazuje się, że wiele matek ma podobne wahania nastroju. 

Każda mama, która ma więcej, niż jedno dziecko jest bohaterką i podziwiam zawsze, bo wiem ile „pracy” mam z jednym maluszkiem, a co dopiero z dwójką. Dzielne jesteście wszystkie!
Brawo za prawdę, tak to właśnie wygląda i nie ma się czego wstydzić. Wreszcie ktoś poruszył ten temat. Siły i spokoju.
Ma pani pełen prawo tak się czuć i mieć gorszy dzień, jesteśmy tylko ludźmi. Proszę pamiętać, że dla swoich córek jest Pani najwspanialszą mama na świecie.
Dla mnie karmienie piersią to najgorsza strona macierzyństwa, nic mnie tak nie wykańczało psychicznie jak ten właśnie temat. Bądź dzielna!

- pisały obserwatorki.

Gwiazdy wspierają Natalię Klimas

Niedługo po tym, jak Natalia Klimas opublikowała na Instagramie post, w którym dzieli się swoimi przemyśleniami, ze słowami wsparcia pospieszyły koleżanki celebrytki.

Takie dni też muszą być. Trzeba przeczekać i popłakać, a jeśli nie wystarczy to pokrzyczeć przez otwarte okno. Polecam!

- napisała Anna Dereszowska.

Dużo siły!

- stwierdziła Aleksandra Żebrowska.

Wszystkie to mamy. To normalne, ale kto da radę jak nie my?

- zapytała Marina.

Znamy!

- dodała Maja Bohosiewicz.

Natalia, życzymy ci dużo siły!

Natalia Klimas przeżywa ciężkie chwileNatalia Klimas przeżywa ciężkie chwile Instagram, screen: @nataliaklimas

Kim jest Natalia Klimas?

Natalia Klimas jest córką znanej projektantki mody, Joanny Klimas. Od dziecka interesowała się aktorstwem. Na dużym ekranie zadebiutowała w 2004 roku, kiedy to odegrała epizod w serialu "Pierwsza miłość". Popularność zyskała między innymi z roli w serialu "Barwy Szczęścia". 38-latka grała również w kultowych polski produkcjach, takich jak np. "Bogowie", "2XL" czy "Sama słodycz". Natalia Klimas w 2018 roku wyszła za mąż za biznesmena Mikołaja Bobera. Para wychowuje dwie córki - półtoraroczną Zuzannę i dwumiesięczną Hanię.

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Natalia Klimas pokazała wyprawkę dla dziecka
Więcej o:
Copyright © Agora SA