Monika Mrozowska opowiedziała o ciąży i hejcie. Internauci pisali: Będzie miała czwarte dziecko z trzecim partnerem

Monika Mrozowska niedawno urodziła czwarte dziecko. Teraz wyznaje, że jej poród był operacją "podwyższonego ryzyka". Przy okazji mówi o hejcie w sieci, jaki spłynął na aktorkę w ostatnim czasie.

Monika Mrozowska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci: 17-letniej Karoliny, 10-letniej Jagody i 6-letniego Józefa. Teraz pojawiło się na świecie kolejne dziecko. Radosną nowiną podzielił się z fanami partner aktorki, który za pośrednictwem Instagrama opublikował urocze zdjęcie malca. 

Monika Mrozowska opowiada o ciąży

Monika Mrozowska tuż przed urodzeniem czwartego dziecka udzieliła wywiadu dla Party.pl, w którym zdradziła swoje obawy o porodzie w pandemii. 

Początkowo wpadłam w panikę. Śledziłam wszystkie wiadomości i czytałam artykuły na temat COVID-19. Szybko zorientowałam się, że to bardzo negatywnie wpływa na moją psychikę, więc się od tego odcięłam. Szybciej niż zarażenie koronawirusem groziło mi sfiksowanie w czterech ścianach własnego domu. Musiałam zachować zdrowy rozsądek, a przy tym starać się żyć możliwie normalnie

- wyznała gwiazda "Rodziny zastępczej".

Mrozowska o hejcie w sieci. "Nie jest mi miło, ale staram się to ignorować"

Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją prawie 140 tysięcy osób. Niestety popularność wiążę się także z hejtem, który w ostatnim czasie szczególnie dotyka celebrytów. Aktorka wyznała, że doświadczyła go osobiście. 

Mam wrażenie, że mierzę się z nim od lat. Ludziom przeszkadza sposób, w jaki wychowuję swoje dzieci i układam sobie życie. Kiedy czytam: "Będzie miała czwarte dziecko z trzecim partnerem", nie jest mi miło, ale staram się to ignorować.

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie śpiących dzieci. Ich pozycja zaskakuje

Mrozowska: 19.01.2021 przyszedł na świat Lucjan Maciej

Gwiazda serialu "Rodzina zastępcza" jeszcze przed rozwiązaniem podzieliła się z fanami informacją o tym, że wykonała dodatkowe testy, aby upewnić się, że dziecko jest zdrowe. Na szczęście badania nie potwierdziły podejrzeń. Teraz zdradziła, że było to jej czwarte cesarskie cięcie, a zabieg należał do operacji podwyższonego ryzyka. Mimo napotkanych trudności, mały Lucjan otrzymał po porodzie 10 punktów skali Apgar. 

19.01.2021 przyszedł na świat Lucjan Maciej A.L. A ponieważ poród odbywał się przez cc i był planowaną operacją podwyższonego ryzyka (stan po 3 cc), to chciałabym przede wszystkim podziękować tym wpisem wszystkim osobom, które przyczyniły się do szczęśliwego finału, który nastąpił we wtorek dokładnie o 8:50

- napisała Mrozowska na Instagramie.

 

Ta rodzina niebawem się powiększy.Wzruszająca reakcja pięciolatki na wspaniałą nowinę mamy. "Jesteś w ciąży?"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Monika Mrozowska wita nowy rok ćwicząc jogę
 
 
 
Więcej o: