Aleksandra Żebrowska na zdjęciu bez bielizny w zaawansowanej ciąży. Internauci gratulują odwagi: Brawo

Aleksandra Żebrowska niedawno powitała na świecie trzecie dziecko - Feliksa. Teraz pokazała zdjęcie z czasów, gdy była w zaawansowanej ciąży. Celebrytka jest na fotografii bez bielizny. Fani przyznali, że wygląda anielsko.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski w sierpniu powitali swoje trzeciego synka. Para często dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami rodzinnymi. Tym razem Żebrowska pokazała na Instagramie zdjęcie zrobione, gdy była jeszcze w ciąży. Internauci pogratulowali jej odwagi.

Aleksandra Żebrowska bez bielizny w zaawansowanej ciąży

Na początku marca 2019 roku Żebrowska w nietypowy sposób poinformowała o tym, że spodziewa się trzeciego dziecka. Opublikowała zdjęcie "typowo ciążowej" zachcianki. Pokazała talerz z kanapkami z musztardą oraz ogórki kiszone. Od tamtego momentu dzieliła się z fanami ciążowymi zdjęciami, ale to, na którym pozuje bez majtek w łazience pokazała dopiero teraz - kilka miesięcy po porodzie

Aleksandra Żebrowska pokazała wymowne zdjęcieAleksandra Żebrowska pokazała wymowne zdjęcie dziecka. "Na prezesa"

Internauci: Anielska uroda

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny zaskoczyła internautów. Pod zdjęciem celebrytki w zaawansowanej ciąży bez bielizny pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani pogratulowali Żebrowskiej odwagi. 

 
Moja mama zawsze mówiła, że kobieta w ciąży jest "święta" i tak też Pani wygląda. Anielska uroda.
Brawo za odwagę.
Piękne ciało. Żałuję, że ja nie robiłam takich zdjęć, gdy byłam w ciąży

- czytamy w komentarzach pod zdjęciem Żebrowskiej.

Zobacz wideo

Aleksandra Żebrowska zachęca młode mamy do akceptowania swojego ciała. - Doceniajmy siłę kobiet w tym wyjątkowym czasie, wspierajmy się nawzajem w akceptowaniu rozstępów czy nadmiaru wagi - zamiast prześcigania się w sposobach na zrzucenie brzuszka - zaapelowała do kobiet - pisała pod zdjęciem, na którym widać było jej ciało po ciąży, które opublikowała zaraz po porodzie. 

Więcej o: