Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie śpiących dzieci. Ich pozycja zaskakuje

Aleksandra Żebrowska jest mamą trojga dzieci. Chętnie pokazuje zdjęcia pociech w sieci. Ostatni kadr z pewnością zrozumie każdy rodzic.

Aleksandra Żebrowska jest od ponad dziesięciu lat szczęśliwą żoną Michała Żebrowskiego. Mimo sporej różnicy wieku, są bardzo zgranym duetem. W 2010 roku 33-latka urodziła pierwszego syna Franciszka, trzy lata później na świat przyszedł Henryk, a w sierpniu 2020 do rodziny dołączył Feliks. Żebrowska chętnie publikuje w sieci fotografie, które pokazują prawdziwe oblicza macierzyństwa. Tym razem pokazała zdjęcie swojego synów, które zostało wykonane w nocy. 

Aleksandra Żebrowska pokazała uroczy kadr. 

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie widzimy jak dzieci gwiazdorskiej pary śpią w łóżku razem ze swoimi rodzicami. Jesteśmy pewni, że ten widok zna większość młodych rodziców. 

Zapraszam, wszyscy się zmieszczą

- napisała pod zdjęciem Żebrowska. 

 

Fani: Dobrze wiedzieć, że nie tylko u mnie tak wygląda

Internauci jednogłośnie stwierdzili, że podobne zachowanie u dzieci występuje także w ich domach i zaczęli dzielić się swoimi doświadczeniem. Rodzice przyznali, że znają uczucie, związane z nieprzespanymi nocami.

To pocieszające bardzo! Ja śpię z mężem, dwójka dzieci i z dwójką kotów.
Starszą córkę dzielnie odnosiłam/odprowadzałam do jej pokoju, a już w nocy było kilka kursów. Jak przychodzi młodsza to już tylko kołdrę podnoszę do góry. Starsza bardzo lubi jak się z nią leży u niej w łóżku, a młoda za nic w świecie swoim łóżkiem nie chce się podzielić, ale w naszym rządzi i śpi tylko z brzegu, bo w środku za gorąco.
U nas łóżko 200 × 220 i często gęsto oprócz nas, jest trójka dzieci i kot!! Pozycja na "ściśniętego supermena" to u nas klasyk. Wyspie się po śmierci.
Myślałam ze tylko u mnie tak jest. Cierpię na chroniczne niewyspanie, ale jakoś miło się mieć do kogo przytulić

- skomentowali żartobliwie obserwujący Żebrowską. 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną
Więcej o:
Copyright © Agora SA