Agata Młynarska pochwaliła się życzeniami od wnuczek. "Najlepsza Bibi w całym kosmosie!"

Agata Młynarska niedawno skończyła 56 lat. Ostatnio pokazała w sieci, jakie prezenty i życzenia dostała na urodziny od swoich wnuczek.

Agata Młynarska: Babcia w mini? Sexi babcia?

Agata Młynarska 23 marca skończyła 56 lat. W związku z tym dziennikarka opublikowała na Instagramie obszerny post, w którym poruszyła temat sytuacji dojrzałych kobiet, które coraz częściej są dyskryminowane w Polsce. 

Pięćdziesiątka była przełomem. Byłam już babcią, od roku szczęśliwą żoną. Praca dawała mi spełnienie. Żyłam na własnych warunkach. Tylko wszędzie słyszałam zdziwienie -jak to? Taka stara i tak wygląda? Babcia w mini? Sexi babcia? W tych pytaniach, niby prowokacyjnych i kokietujących, odczytywałam dyskryminację. Bo kobiety dojrzałe w Polsce, mówiąc delikatnie, są dla niektórych przezroczyste. Wyrzucane na zawodowe peryferie, albo na zupełny out. Chętnie widziane jako ciche emerytki, bez prawa do własnego głosu. Babcie w kapciach. Otóż nie!

W dalszej części zapewniła, że kobiety mają w sobie potężne pokłady siły. Młynarska podkreśliła, że wiek nie ma w tym żadnego znaczenia. 

Jesteśmy potężną siłą - mamy doświadczenie, wiedzę, zdystansowane spojrzenie, urodę i co tylko sobie państwo życzą. Od lat powtarzam, że wiek nie ma nic wspólnego z tym, jak mamy być postrzegane. Należą się nam: szacunek, prawo do pracy i równych wynagrodzeń, sex, na jaki tylko mamy ochotę, odpoczynek i święty spokój w jednym. Moje życzenia dla dziewczyn, które tak jak ja, kończą 56 wiosen są proste - róbmy swoje, kochane! Róbmy to, co dla nas dobre, nie słuchajmy fałszywych doradców, walmy na odlew "wewnętrznego krytyka" i cieszmy się swoim towarzystwem. Serce nie ma zmarszczek, menopauza to nie choroba a dojrzałość to skarb!
 

Agata Młynarska zdradziła, jakie dostała życzenia od wnuczek 

Agata Młynarska jest dumną babcią pięciu dziewczynek o następujących imionach: Julia, Klara, Helena, Róża i Lilia. Dziennikarska nie raz podkreślała, że ma świetny kontakt z wnuczkami, które jak się okazuje zwracają się do swojej babci - "Bibi". 

Od moich wnuczek. Po raz pierwszy w tym roku dołączyła z życzeniami najmłodsza, prawie dwuletnia Lili. Nasz klub #siostranabranzoleta powiększa się i rośnie w siłę! Dziękuję Wam, moje najukochańsze i najwspanialsze dziewczyny

- wyznała w opisie. 

Na jednym ze zdjęć widać ręcznie wykonaną kartką urodzinową. Z kolei na kolejnym screenie Młynarska pokazała wiadomość od wnuczek. 

 

I tak na jednym ze zdjęć widać ręcznie wykonaną urodzinową kartkę, a na kolejnym slajdzie screen wiadomości, którą solenizantka dostała od wnuczek. 

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin najlepsza Bibi w całym kosmosie! Żebyś zawsze była szczęśliwa i uśmiechnięta, wesoła, zdrowa i żeby wszystko ci się udawało. Żebyś dalej była taka super,  taka szalona i taka, jaka jesteś

- czytamy w wiadomości opatrzonej wieloma emotikonami. 

Agata Młynarska o swoich dzieciach

Agata Młynarska jeszcze niedawno w rozmowie z "Super Expressem" wyznała, że jest załamana. Okazuje się, że czworo jej dzieci straciło pracę w związku z pandemią koronawirusa. 

Na początku było tak, że wszyscy bardzo baliśmy się zarazy i nadal boimy jej się bardzo. Ale teraz bardziej boimy się skutków ekonomicznych. Rozmawiam z wieloma kolegami, którzy są w bardzo trudnych sytuacjach. Zresztą nie tylko koledzy. Nie trzeba daleko szukać - moje wszystkie dzieci, a jest tego trochę, są bez pracy. Bo akurat miały takie zawody. To nie jest tak łatwo się ogarnąć, żeby w ciągu miesiąca bez możliwości wychodzenia z domu nagle znaleźć drugą pracę. A tutaj są dzieci na utrzymaniu. Są rachunki. Życie się toczy. Ze swojej strony widzę potworny strach o to, z czego będziemy wszyscy żyć

- przyznała Młynarska. 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Młynarska o swoim stanie zdrowia. Zabrakło leku zapobiegającego nawrót jej choroby. "Wysyłają je za granicę"
Więcej o: