Agnieszka Kaczorowska o krytyce w sieci. "Wiecie, jaki mamy najczęściej sposób na to? Śmiech"

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już niedługo powitają na świecie swoje drugie dziecko. Teraz aktorka zdradza, że coraz częściej spotyka się z hejtem w sieci.

Agnieszka Kaczorowskao hejcie w sieci

Agnieszka Kaczorowska na początku roku ogłosiła, że już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Od tamtego momentu na Instagramie Kaczorowskiej króluje tematyka związana z macierzyństwem. Teraz pokazała na Instagramie efekty ostatniej sesji zdjęciowej. Przy okazji odniosła się do hejtu, z którym coraz częściej się spotyka w sieci. 

Często dostaję pytanie: Jak sobie radzę/radzimy z hejtem, nieżyczliwymi komentarzami, żartami niskiego lotu na nasz temat, fake newsami czy docinkami? I wiecie, jaki mamy najczęściej sposób? Śmiech!

- przyznała Kaczorowska.

 

W dalszej części Kaczorowska przyznaje, że często czyta z mężem te ironiczne komentarze i później żartobliwie powtarza je w domowym zaciszu. 

Tak, bardzo dużo żartujemy na temat tekstów, które czytamy bądź słyszymy, które są niezgodne z prawdą i w zamierzeniu autorów mają być "krzywdzące". Ich poziom zazwyczaj jest naprawdę żałosny (wiem, to mocne słowo, ale trudno znaleźć inne), dlatego większość rzeczy nas strasznie śmieszy i potem często dla żartu rzucamy w domu tekstami mało przychylnych internautów.

Dodaje, że mimo to nie przejmuje się krytyką i radzi, aby odpowiadać na nią zwyczajnym uśmiechem. 

Niezależnie od tego, z jaką krytyką się mierzycie, bo jestem pewna, że każdy ma z nią do czynienia, życzę Wam wesołego oczyszczenia. Nawet jeśli trudno Wam się zmusić do uśmiechu, to warto to zrobić, ma on niezwykłą moc... A jeśli macie obok siebie kogoś, z kim prawdziwie i szczerze możecie się pośmiać, to z nadzieją się w duszy cuda.

Agnieszka Kaczorowska: Bycie mamą w moim przypadku nie ma nic wspólnego z "prawdziwym macierzyństwem"

Agnieszka Kaczorowska przyznała jakiś czas temu, że wiadomość o kolejnej ciąży tylko przyciągnęła rzeszę fanów. Internauci uwielbiają ją za niezwykłą naturalność. Okazuje się, że teraz się to trochę zmieniło. Na profilu gwiazdy pojawia się coraz więcej nieprzychylnych komentarzy. Aktorka postanowiła zabrać głos w tej sprawie i odpowiedzieć hejterom.  

Muszę Wam się do czegoś przyznać. Ponieważ nie zajmuję się w ogóle domem, wszystko robi mój mąż oraz nasz kultowy „sztab ludzi”. Ponieważ bycie mamą w moim przypadku nie ma nic wspólnego z „prawdziwym macierzyństwem”, ja w sumie tylko leżę i pachnę na co dzień. Ponieważ w zasadzie nie muszę pojawiać się na planie serialu, gdyż i tak zawsze mam dublerkę. Ponieważ program na YouTube to można powiedzieć, że kręci się sam. Ponieważ ja nie muszę pracować i zarabiać, mnie pieniądze lecą z nieba i wszystko całe życie dostaję w prezencie. Ponieważ tworzenie wartościowych treści na IG, to bułka z masłem i nie trzeba na to przeznaczać ani siły, ani czasu. Ponieważ wszystkie projekty i biznesy, które ogarniamy wraz z moim mężem, to przecież nie ogarniamy my, tylko cały team ludzi, z którymi współpracujemy. Ponieważ ciąża, to tylko piękny błogosławiony stan i nigdy żadnej kobiecie nie daje w kość. Ponieważ moje życie to nierealna sielanka. To ja po prostu odpoczywam od mrozu, zimna, śniegu i pluchy. Chyba mam prawo nie? W końcu zła pogoda może człowieka zmęczyć...

- napisała na Instagramie Kaczorowska. 

 

Przeczytaj także: 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska: Mnie przeraża i martwi wszystko, co się dzieje w naszym kraju [PLOTKERSI]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.