Michał Wiśniewski pokazał nagranie, na którym wszystkie jego dzieci śpiewają. "Dziś każde z nich podąża swoją własną muzyczną drogą"

Michał Wiśniewski jest szczęśliwym tatą czwórki dzieci - Xaviera, Fabienne, Etiennette i Vivienne. Teraz pokazał, jak wspólnie spędzają czas.

Michał Wiśniewski nie raz udowadniał, że pociechy są dla niego wszystkim. 48-latek wspiera ich w dążeniu do wymarzonych celów oraz daje poczucie bezpieczeństwa. Już niedługo powita na świecie piąte dziecko, któremu nadał imię Falco Amadeus. Lider zespołu "Ich Troje" stara się pielęgnować rodzinne tradycje i robi wszystko, aby rodzeństwo trzymało się razem.

Michał Wiśniewski pokazał filmik z pociechami. "Dziś każde z nich podąża swoją własną muzyczną drogą, ale nie wstydzą się przeszłości"

Michał Wiśniewski za pośrednictwem Instagrama pokazał filmik, w którym rodzeństwo integruje się, śpiewając  przebój Eweliny Lisowskiej pt. "Nieodporny rozum". Dzięki temu pokazał, że dzieci są ze sobą naprawdę blisko.

Śpiewamy w święta razem, z przeszłością... Eti i Vivi zaśpiewały 100 lat temu dwie piosenki na @ising.official. A uwierzcie mi to był jedyny raz, kiedy udało mi się je na to namówić. Dziś każde z nich podąża swoją własną muzyczną drogą, ale nie wstydzą się przeszłości. Ze wsparciem rodzeństwa dali czadu! 

- napisał pod filmikiem Wiśniewski. 

Filmik znajdziecie tutaj.

12-letnia Vivienne Vienna Wiśniewska

O najmłodszej córce Vivienne Vienna słychać najmniej. Dziewczynka odziedziczyła talent po swoich rodzicach. Wiśniewski często wrzuca kawałki, które śpiewa Vivienne. Samodzielnie wykonała piosenkę - "Deszczyk", a słowa i muzykę do utworu stworzył Igor Jaszczuk, który wcześniej komponował dla Justyny Steczkowskiej czy Michała Wiśniewskiego. Kto wie, może w przyszłości będzie gwiazdą estrady? Start już ma zapewniony.

 
 

13-letnia Etiennette Anna Wiśniewska

Z kolei o dzieciach Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak wiemy niewiele. Jest mało fotografii w sieci, a sława wokalisty nieco zwolniła tempa, przez co dzieci Michała z drugiego małżeństwa mają więcej prywatności. Jego córka Etiennette Anna przyszła na świat 17 września 2006. Raz na jakiś czas mężczyzna publikuje wpisy ze zdjęciami 13-letniej dziewczynki. Jest bardzo podoba do taty. Ostatnio w mediach krążyło zdjęcie dziewczynki, gdzie przeszła metamorfozę. Z brunetki stała się blondynką. Tuż obok czuwał dumny tata, który wrzucił zdjęcie z salonu fryzjerskiego. Sam zabieg wykonał znany stylista - Kajetan Góra. 

17-letnia Fabienne Wiśniewska 

Rok młodsza Fabienne Marta jest drugim dzieckiem Michała Wiśniewskiego z małżeństwa z Martą Wiśniewską. 17-latka jakiś czas temu udzieliła wywiadu w "Dzień Dobry TVN", gdzie mówiła, że nie sprecyzowała planów na przyszłość. Mimo, że nastolatka niechętnie publikuje zdjęcia na Instagramie to ostatnio wstawiła fotografię z chłopakiem. Jej marzeniem jest założenie własnego studia tatuażu. 

 

17-letni Xavier Wiśniewski 

Xavier Wiśniewski 24 czerwca kończy 18 lat! To pierwsze dziecko Michała Wiśniewskiego, które wkracza w dorosły świat. Widzowie z pewnością pamiętają małego Xaviera z show "Jestem, jaki jestem", który kiedyś emitowany był na antenie TVN. Teraz jest uczniem jednego z warszawskich liceów. Jak się okazało poszedł w ślady mamy, bowiem jego pasją jest taniec. Niedawno pochwalił się pierwszym układem choreograficznym, który sam stworzył. Jeszcze ostatnio mówił, że marzy o karierze dziennikarza. Media donoszą, że dostał pracę u ojca i jest jego prawą ręką. Aktualnie chętnie udziela się w mediach społecznościowych. 

 
 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Kreatywna zabawa z Lego [materiał promocyjny]
Więcej o:
Copyright © Agora SA