Sześciolatek ćwiczył ze 102-letnią prababcią na lekcji WF-u online. "Podbijają Internet. Prababcia jest niesamowicie młoda duchem"

Sześcioletni uczeń na lekcji WF-u online pochwalił się swoją 102-letnią prababcią. Nagranie zachwyciło internautów. "Wspaniała więź" - komentowali. Autorka była pozytywnie zaskoczona, że filmik wzbudził tak pozytywne uczucia odbiorców.

Amerykanka Angie Contreras udostępniła na Instagramie nagranie, na którym widać spotkanie jej syna z prababcią Julią, która skończyła 102 lata. Stwierdziła we wpisie, że po tym jak jej rodzina została zaszczepiona, mogli wreszcie odwiedzić z mężem i synkiem ukochaną babcię. 

Jak napisała w poście Angie, razem z mężem zostali zaszczepieni przeciwko covid-19 i wreszcie poczuli się na tyle bezpiecznie i komfortowo, że postanowili odwiedzić ukochaną babcię męża. Ich 6-letni syn Brody, był bardzo podekscytowany i szczęśliwy, że mógł pochwalić się swoją prababcią podczas lekcji online. 102-letnia Julia z wielką ochotą wzięła udział we WF-ie. Jak widzimy na filmiku 102-latka maszeruje, wymachuje rękami, tupie, a jej prawnuczek wesoło skacze obok niej. 

Sześciolatek i 102-letnia prababcia podbijają Internet 

Filmik stał się hitem. Jego autorka była w szoku, że wzbudził aż takie zainteresowanie internautów. "Kto by pomyślał, że to się tak rozniesie! Ostatnie kilka dni było szaleństwem - na wszystkie najlepsze sposoby. Brody i prababcia całkowicie podbili Internet. Myślę, że nasze specjalne 15 minut może dobiegać końca - i chcę tylko powiedzieć - jestem wdzięczna, że świat zobaczył i cieszył się z tego, jak niesamowita jest ta dama. Jest prawdziwą legendą i wnosi tyle radości do wielu serc. Kochamy Cię Babciu Julio! - napisała Angie. 

 
To był jeden z najbardziej wyjątkowych momentów, jakikolwiek przeżyliśmy. Nie mogłabym być bardziej wdzięczna za to, że świat zobaczył i cieszył się z tego, jak niesamowita jest ta dama

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci zachwycali się formą prababci. 

Wspaniała więź między prababcią a prawnukiem.
Wasza babcia jest nie tylko zabawna, ale też niesamowicie młoda duchem. To szczęście, że ją macie

- pisali. 

Zobacz wideo Powrót do nauki stacjonarnej? Minister edukacji: "Śmierć jest gorsza niż negatywne skutki nauki zdalnej"
Więcej o: