Anna Lewandowska opisała nieudane "wychodne" z Robertem Lewandowskim. Na drodze stanęły dzieci

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są rodzicami dwójki dzieci. Aktualnie przebywają na wakacjach. Para postanowiła skorzystać z czasu wolnego i w końcu udać się na upragnioną randkę. Na drodze stanęły dzieci.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to jedna z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Przez fanów nazywani są "power couple". W małżeństwie są już ponad 7 lat. Dowodem ich miłości są dwie córeczki - Klara i Laura. Na co dzień są bardzo zapracowani. Mimo licznych obowiązków znajdują czas na spędzenie wolnego czasu tylko we dwoje.

 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowscy przebywają na wakacjach

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w końcu doczekali się upragnionych wakacji. Publikują zdjęcia z wypadu w mediach społecznościowych. Cały czas dotrzymują jednak tajemnicy i nie mówią, gdzie wyjechali na wczasy. Zabrali ze sobą swoje pociechy. Nawet na urlopie nie próżnują. Piłkarz był gościem live na Instagramie trenerki personalnej. Wyzwanie Lewandowskiej nazywa się #fighterchallenge, na których Lewa motywuje innych do ruchu. Para przeprowadziła wspólny trening dla tysięcy zgromadzonych fanów. Cykliczne live ogląda ponad 10 tysięcy osób. Oprócz Roberta Lewandowskiego na live'ach pojawili się inni znani goście - Jakub Wesołowski czy Aleksandra Dec.

 
 

Lewandowscy w końcu mieli mieć "wychodne"

Tuż po treningu Lewandowscy mieli wybrać się na randkę. Ania zrobiła się na bóstwo i wszystko było już niemal gotowe. Niestety w ostatnim momencie ich plany pokrzyżowały dzieci. Trenerka opowiedziała przebieg całej sytuacji w mediach społecznościowych.  

Najpierw LIVE z moim mężem, a potem rodzice mieli "wychodne". To miała być randka z mężem i spotkanie ze znajomymi. Włos zrobiony, szybki makeup, fajna kiecka, gotowi do wyjścia i nagle naszym dzieciom przypomniało się, że chcą zostać z nami. Kiedy już zasnęły... udało nam się wyjść, ale po 3 godzinach moim marzeniem okazała się nie impreza, tylko odpoczynek. Łóżko i spanie. Normalnie imprezka „pełną parą”...

- napisała na Instagramie Anna Lewandowska.

Trenerka dała do zrozumienia, że dzieci są dla niej najważniejsze. Ostatecznie jednak udało się wyskoczyć Lewandowskim na miasto. Niestety po pewnym czasie Ania marzyła o powrocie do domu. Wszystko przez zmęczenie. Powyższa historia jest świetny przykładem, że nie zawsze wszystko da się zaplanować. W szczególności więcej wiedzą o tym rodzice. 

 
 

Przeczytaj także:

Więcej o: