Agnieszka Radwańska pochwaliła się zdjęciem z sesji ciążowej. W komentarzach: Dlaczego powiększa się tylko brzuch? "Fotoszop"

Agnieszka Radwańska już niedługo zostanie mamą. Teraz publikuje zdjęcia na Instagramie z najnowszej sesji. Rozwiązanie już blisko. My podziwiamy piękną figurę i krągłości. Fanki zarzucają, że zdjęcia są przerobione.

Agnieszka Radwańska jest w ciąży!

Agnieszka Radwańska to niekwestionowanie jedna z najwybitniejszych polskich tenisistek. Kilka lat temu wyszła za mąż za tenisistę, Dawida Celta. Nic dziwnego, że przyszedł czas na kolejny etap w życiu. Kobieta bardzo długo ukrywała swoją ciążę. W końcu zdecydowała się poinformować fanów o stanie błogosławionym. Tenisistka wraz z mężem nie kryła radości na samą myśli o powiększeniu się rodziny. Teraz Isia opublikowała zdjęcia na swoim Instagramie z najnowszej sesji. Widzimy na nim brzuszek w całej okazałości. Trzeba przyznać, że lada treningów nie poszły na marne, bowiem figura Agnieszki Radwańskiej w ciąży jest naprawdę zachwycająca! 

 

Mimo tego, że Isia nie dzieli się z fanami szczegółami swojej ciąży i datą planowanego porodu to już z samego zdjęcia można wywnioskować, że maleństwo urodzi się lada moment. Gwiazda sportu w jednym z wywiadów dodała, że dziecko ma przyjść na świat w wakacje. 

Ciążowa sesja Agnieszki Radwańskiej

Ciążowa sesja Agnieszki Radwańskiej jest oryginalna. Nic dziwnego, bowiem figura i uroda Isi naprawdę zachwyca. Piękne kształty prezentuje basicowa sukienka. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę seksownie. Tenisistka podziękowała za cudowną pamiątkę.

Dziękuję za cudowną sesję i przepiękną pamiątkę
 

Błyskawicznie pojawiły się komentarze gwiazd, którzy są ewidentnie zachwyceni najnowszą sesją Radwańskiej. 

Pięknie Aga! Zdecydowanie ciąża Ci służy, wyglądasz ślicznie!

- napisała Agata Rubik.

Cudna

- dodała Ewa Chodakowska.

Momma!!!

- zwróciła się do tenisistki Joanna Jędrzejczyk.

Agnieszka Radwańska przerobiła fotografię w Fotoszopie?

Jednak z fanek nie kryła swoich przemyśleń na temat pięknej figury Agnieszki Radwańskiej w ciąży. Opublikowała komentarz, w którym zapytała inne ciężarne, czy tylko ona ma problem z dodatkowymi kilogramami podczas ciąży.

Dlaczego innym kobietom w ciąży powiększa się tylko brzuch? Mnie dosłownie wszystko łącznie z łydkami!

- odpowiedziała internautka.

Inna fanka dodała, że jest to tylko zdjęcie i ...

FOTOSZOP!

- napisała w komentarzu.

Inne z kolei są w szoku, że Agnieszka Radwańska założyła do sesji szpilki. Zarzuciła, że nie są zakazane, ale powinno się ich unikać, zwłaszcza w błogosławionym stanie.

Szpilki obciążają nadwyrężony kręgosłup. Jest też ryzyko przewrócenia się i masa innych powodów

- wyjaśniła jedna z fanek.

My zachęcamy do przeczytania artykułu na ten temat - Obcasy w ciąży - czy to bezpieczne? Jakie buty są najlepsze dla kobiet w ciąży?

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej ciąży

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.