Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na spacerze z dwoma wózkami. Tym razem to model z japońskimi haftami i kryształami. Cena zawrotna

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to bardzo zapracowana para. Młodzi rodzice znajdują czas na odpoczynek - niedzielne spacery stały się dla nich tradycją. Tym razem zaprezentowali bardzo modne stylizacje i dwa nowe wózki dla dzieci.

Anna Lewandowska pokazała nowe wózki

Anna Lewandowska od czasu urodzenia drugiego dziecka nie zwalnia tempa. Pochwaliła się nową linią kosmetyków Phlov, pracami nad rozszerzeniem oferty cateringu dietetycznego Super Menu, wydaniem nowej książki ze zdrowymi słodyczami, powrotem do treningów oraz nowym wyzwaniem treningowym. Anna Lewandowska pokazuje jak odpoczywa. W niedzielę stawia na spacer z dziećmi. Czasem towarzyszy jej mąż, Robert Lewandowski. 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wybrali się na spacer z córkami. Anna Lewandowska podpisała zdjęcie: "Rodzinnie, kocham najbardziej". Przy okazji pochwalili się sportowymi stylizacjami, a także dwoma wózkami. Już parę tygodni wcześniej Anna Lewandowska pokazała wózki dziewczynek. Był to model Cybex Spring Blossom - gondola dla miesięcznej Laury i spacerówka dla 3-letniej Klary. Tym razem para pochwaliła się nowym zestawem, także od Cybex - Koi. Oba wózki pochodzą z kolekcji z 2017 roku Cybex Koi Crystallized. Wózki w szarym kolorze są zdobione haftami i aplikacjami z kryształów. Wzory są inspirowane japońską mitologią podwodnego świata. Materiał połyskuje i odbija promienie słoneczne. 

 

Koszt takiego zestawu to ok. 8,5 tys. zł. Wózek spacerowy to ok. 4,7 tys. zł, do tego gondola 1,2 tys. zł i stelaż do niej - 2,5 tys. zł. Do tego można dodać jeszcze takie elementy, jak uchwyt na kubek, kocyk, torbę pielęgnacyjną czy narty, które zimą zastępują przednie koła.

W komentarzach dyskusja

Zdjęcie zyskało wiele pozytywnych komentarzy. Uznanie dla stylizacji pary wyraziły takie gwiazdy, jak Paulina Krupińska czy Olga Kalicka. Fanki zaczęły dyskutować, czy Klara nie jest za duża na jeżdżenie w wózku. Jedna z nich napisała: "Klara jeszcze w wózku? Nie za duża?". Kilka mam napisało, że ma dopiero 3 lata, poza tym każda mama wie, jak to jest wyjść na spacer bez wózka i nieść na rękach dziecko, które się zmęczyło. Jedna z nich podsumowała, że każdy zna swoje dziecko i jego możliwości. 

Zobacz wideo
Więcej o: