Anna Lewandowska chwali się kolejnym talentem Klary: "Mogłabym tego słuchać cały dzień"

Anna Lewandowska chętnie mówi o tym, jak spędza wolny czas z rodziną. Ostatnio pochwaliła się nowym talentem swojej córki Klary. Dziewczynka od najmłodszych lat jest energiczna i rezolutna.

Klara Lewandowska ma niezwykły talent

Anna Lewandowska chętnie dzieli się z fanami postępami w rozwoju swojej córeczki Klary. Ciekawe wpisy i filmiki zamieszcza w mediach społecznościowych. Klara często ćwiczy z rodzicami i pomaga im przy prostych czynnościach w gotowaniu. Widać, że Lewandowscy przykuwają dużą uwagę do rozwoju Klary oraz tego, aby rozwijała swoje pasje. Jak się okazało posiada też inne talenty. W rozmowie z "Party" trenerka opowiedziała, w jaki sposób mała Klara spędza czas z tatą, Robertem Lewandowskim. Dziewczynka uwielbia uczyć się wierszy, także polskie klasyki poezji dziecięcej. 

Mogę słuchać, jak np. recytują „Lokomotywę” Juliana Tuwima. Uwielbiają to robić

- tłumaczy pękająca z dumy Anna Lewandowska.

Mimo, że dziewczynka ma dopiero 3 lata jest bardzo chętna do pomocy swoim rodzicom. Anna Lewandowska przed urodzeniem Laury zapoczątkowała nowy projekt cateringu dietetycznego "SuperMenu". Klara chętnie asystowała swojej mamie przy tworzeniu przepisów i testowaniu ich. Podczas kwarantanny Lewandowscy nie odpuszczali treningów. Wspólnie wyciskali siódme poty w swojej prywatnej siłowni. Mała Klara towarzyszyła rodzicom przy różnorodnych ćwiczeniach. Czy odziedziczyła zamiłowanie do sportu po swoich rodzicach?

Spędzając czas ze swoim dzieckiem, warto przywiązywać ogromną wagę do pokazywania dobrych nawyków. My dużą uwagę przywiązujemy do zdrowego trybu życia, do aktywności fizycznej i racjonalnego sposobu odżywiania się. Jak? Klara podgląda nas podczas treningów i później sama je wykonuje. Rozpiera nas duma, gdy widzimy jak nasze dziecko zaczyna powtarzać za nami różne ćwiczenia i chce uczestniczyć w treningach. Uczy się być aktywną, a to zaowocuje zdrowiem fizycznym. Systematycznie wykonuje swoje zadania, utrwalając sportowe wzorce. Dodatkowo: wspólne spacery, które także są naszą tradycją, Klara spędza chętnie na hulajnodze

- napisała na swoim blogu Anna Lewandowska

 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski po raz drugi zostali rodzicami

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na początku maja powitali na świecie swoją drugą córeczkę Laurę. W rozmowie z "Party" Ania wyznała, że obawiała się jak Klara przyjmie rodzeństwo i czy odnajdzie się w nowej sytuacji. Jak się okazało dziewczynka świetnie przyjęła wiadomość i bardzo troszczy się o swoją siostrzyczkę. 

 
Paradoksalnie sprzyjała nam pandemia, bo całą trójką byliśmy razem przez ponad dwa miesiące. To był czas w 100 proc. dla rodziny. Klara już od dawna nie mogła się doczekać siostrzyczki. Teraz co chwilę sprawdza, co robi miesięczna Laura, całuje ją i przytula

- dodaje Anna Lewandowska.

Zobacz wideo Kwarantanna u Lewandowskich: Klara ćwiczy z Robertem

Przeczytaj także:

Więcej o: