Anna Lewandowska w objęciach Roberta. Fanki: Klara i Laura wzmocniły wasza więź

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski prawie miesiąc temu zostali ponownie rodzicami. Na Instagramie Anna Lewandowska pochwaliła się uroczymi zdjęciami ze wspólnego spaceru z mężem. Fanki komentują, że dzieci jeszcze bardziej zbliżyły do siebie parę.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski spędzają wspólnie czas

Anna Lewandowska 6 maja urodziła drugą córeczkę, Laurę, Niedługo rodzina Lewandowskich będzie świętować jej pierwszy miesiąc na świecie. Od czasu porodu Anna Lewandowska nie zwalnia tempa i publikuje codziennie na Instagramie urywki z ich codziennego życia. Pokazała brzuch po ciąży, czym wywołała kontrowersje. Niektóre z fanek komentowały, że wpędza tym w depresje te z kobiet, które po ciąży nie wracają tak szybko do formy. Swoje zdanie wyraziła także Tatiana Okupnik. Pierwsze rodzinne zdjęcie Lewandowskich wywołało zachwyty na Instagramie. Ania trzyma na rękach Laurę, obie z Klarą całują Roberta w policzki:

 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - młodzi rodzice na spacerze

Od czasu urodzenia dziecka, Anna Lewandowska co niedzielę pokazuje na Instagramie spacery po słonecznym Monachium. Pokazała, jak w pchaniu wózka pomaga jej Klara, pochwaliła się wózkami, w których wozi obie córeczki.Tym razem przełamała tradycję i zamiast spaceru z dziećmi pokazała, jak spędza chwile z mężem: 

 

Anna Lewandowska dodała taki opis: My hubby i oznaczyła Roberta. Dodała hashtagi: #family , #afterwork, #Sunday, #zlapaniwobiektywie. Trenerka zdradziła, że spontaniczną sesję wykonała fotografka, Dorota Szulc, która często pracuje z Anią. To ona stoi za zdjęcia do kampanii promocyjnej kosmetyków Phlov. Fani komentują z zachwytem, podkreślając, że widać, że dzieci zbliżyły do siebie młodych rodziców: 

Piękna ona piękny on! I taka piękna miłość
Klara i Laura wzmocniły wasza więź

Bardzo spodobały się stylizacje pary. Roberta rzadko można zobaczyć w takiej codziennej stylizacji. Anna Lewandowska pochwaliła się supermodną kurtką jeansową oversize z kolekcji Isabel Marant, z haftem na plecach. To niemały wydatek - kurtka kosztuje ok. 3 tys. złotych.  

Zobacz wideo
Więcej o: