Małgorzata Socha pojechała z dziećmi w góry. Internauci: Widać, że są wyjątki od zaleceń

Małgorzata Socha zdecydowała się na odpoczynek w górach. Przy okazji podzieliła się z fanami zdjęciem z zabaw z dziećmi. Fani są oburzeni, że aktorka wyjechała podczas "narodowej kwarantanny".

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" jest mamą trójki dzieci. W 2013 roku urodziła się córka Zofia, cztery lata później celebrytka urodziła Barbarę, a we wrześniu 2018 roku na świecie pojawił się syn Stanisław. Ojcem dzieci jest jej mąż - Krzysztof Wiśniewski. 40-latka mimo licznych obowiązków macierzyńskich nie zrezygnowała z udziału w kultowych produkcjach filmowych i reklamach. Socha często chwali się zdjęciami z planu w mediach społecznościowych. Teraz celebrytka zdecydowała się odpocząć od pracy i wybrała się w polskie góry. 

Małgorzata Socha przebywa z dziećmi w Zakopanem 

Małgorzata Socha opublikowała na Instagramie fotografie, na której pokazała zimową zabawę ze swoimi dziećmi na Kalatówkach. Okazuje się, że aktorka wozi pociechy na sankach. Przy okazji wyznaje, że wciągnięcie sanek na górkę jest dość męczące, ale satysfakcja jest z tego ogromna. 

Czasem trzeba się napracować, żeby potem było z górki ... ale jaka satysfakcja

- napisała pod zdjęciem Socha. 

 

Fanka: Trochę smutno, kiedy człowiek siedzi w domu na narodowej kwarantannie i ogląda takie zdjęcia, czyta posty

Internauci szybko zareagowali na wrzucone relacje. Jedni są wyraźnie zaskoczeni obecnością Sochy w Tatrach, bowiem w Polsce trwa "narodowa kwarantanna", a dostęp do hoteli mają jedynie pracownicy służb mundurowych, medycy i pacjenci szpitali specjalistycznych.

Kalatówki, służbowo... Chociaż... ojej, teraz już i służbowo nie można. Ale widać, że są wyjątki od zaleceń
Polak nie popuści... Musi pokazać, jaki to zdolny, sprytny i sobie poradzi nawet w czasie zakazów
Trochę smutno, kiedy człowiek siedzi w domu na "narodowej kwarantannie" i ogląda takie zdjęcia, czyta posty. Niektórzy zostali w domach z racji, że hotele, pensjonaty rzekomo zamknięte. No ale cóż

- pisali rozgoryczeni fani.

Okazuje się, że znaleźli się również obserwatorzy, którzy bronili aktorki. Socha nie odpowiedziała na liczne zaczepki internautów. 

Ale ludzie są słabi! Mają problem, że siedzą w domu, a inni korzystają z możliwości i świetnie się bawią. Wspaniale, bawcie się i korzystajcie, a innych niech krew zalewa
Po co wylewać swoje żale na osobę, która nie jest niczemu winna? Może wystarczy zdjąć smycz, w którą dała się Pani złapać osobą "rządzącym" w naszym państwie?

- dodali fani.

 
Zobacz wideo Kreatywna zabawa z Lego [materiał promocyjny]

Przeczytaj także:

Więcej o: