Córka Martyny Wojciechowskiej ma widowiskowy talent: Jak ona to robi?!

Córka Martyny Wojciechowskiej ma wiele talentów. Dziewczynka na co dzień uwielbia szkicować. Jej drugą pasją jest akrobatyka. Podróżniczka opublikowała zdjęcie, na którym 12-latka wykonuje imponujący szpagat. Jesteśmy pod wrażeniem!

12-letnia córka Martyny Wojciechowskiej uwielbia akrobatykę

Martyna Wojciechowska jest dumna ze swojej 12-letniej córki Marysi. Kobieta Dziewczynka nie jest jedynym dzieckiem podróżniczki. Martyna Wojciechowska jest mamą trzech córek - 12-letniej Marysi oraz dwóch zaadoptowanych dzieci Kabuli i Tatu, które mieszkają w Afryce. Dziewczynka ma wiele pasji. Mama i córka chętnie chwalą się swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. Już jakiś czas temu Martyna Wojciechowska pokazała poczynania dziewczynki przy okazji swojej zdalnej pracy. Dziewczynka imponująco wykonała stanie na głowie. 

ONLINE OFFICE, czyli jak w dobie pandemii wygląda udzielanie wywiadów live… Do tego życie na kartonach podczas przygotowań do przeprowadzki do nowego biura i dziecko, które ma przerwę w szkole online..
 

Córka Martyny Wojciechowskiej wykonuje imponujący szpagat

Teraz córka Martyny Wojciechowskiej wykonuje imponujący szpagat. Jej akrobatyczne wyczyny robią wrażenie! Dziewczynka ćwiczy w domowym zaciszu. Mama dziewczynki opublikowała zdjęcie w mediach społecznościowych.

Jak Ona to robi?! I to w poniedziałek od samego rana!Bez kawy.. Wy też czasem nie nadążacie za swoimi dziećmi?
 

Akrobatyczną figurę komentowali zachwyceni fani.

Tylko pozazdrościć tej ruchliwości bez kawy! Ja piję już drugą i nie mam tyle energii co Pani córka
Czasem?? Raczej codziennie! ja jestem zdania, że dzieci w nocy podłączone są pod ładowarki. Moja Córa też biega i skacze od rana a dodatkowo buzia jej się nie zamyka, opowiada cały czas
Też bym tak chciała. Brawa dla niej
My mamy małe bateryjki a dzieci potężne akumulatory

- pisali internauci.

12-letnia Marysia ma też inne pasje

Akrobatyka nie jest jedyną pasją 12-letniej Marysi. Jednym z nich jest rysowanie i szkicowanie. Dziewczynka chętnie publikuje swoje prace w mediach społecznościowych. Jej poczynania obserwuje blisko 10 tys. użytkowników. 

Cześć, rysuję, bo to lubię, bo mi sprawia przyjemność. Nie uważam się za najlepszą, bo nią nie jestem. Moją inspiracją jest to, co mnie otacza!

- napisała na Instagramie dwunastolatka. 

 
 

Dziewczynka, podobnie jak jej mama oprócz akrobatyki i zdolności plastycznych uwielbia sporty ekstremalne. Marysia ma doświadczenie w lataniu w tunelu aerodynamicznym. Często też jeździ na rolkach.

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Marysia robi makijaż Martynie Wojciechowskiej
Więcej o: