Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się zdjęciem z sesji ciążowej. "Wyglądasz sztos"

Barbara Kurdej-Szatan wkrótce urodzi. Gwiazda chętnie publikuje efekty ciążowych sesji zdjęciowych. Tym razem postawiła na coś wyjątkowego. Fotografie potwierdzają, że poród tuż, tuż.

Barbara Kurdej-Szatan wkrótce urodzi

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan to jedno z najpopularniejszych małżeństw polskiego show-biznesu. Już niedługo po raz drugi zostaną rodzicami. Małżeństwo ma już ośmioletnią córkę Hanię. Para długo zwlekała z powiadomieniem mediów o ciąży. Stało się to przypadkiem za sprawą Macieja Dowbora. Szatanowie byli gośćmi na Instagramowym Live u Dowborów. Wpadkę zaliczył prezenter telewizyjny, który śmiało zapytał Basię:

A ty zdradziłaś tajemnicę Basia? Bo nie byliśmy w stanie tego tak dokładnie obserwować.

Aktorka, zaskoczona pytaniem, zaczęła energicznie wymachiwać rękami oraz zakrywać usta, żeby Dowbor nie zdradził tajemnicy. Zmieszana odpowiedziała, że jeszcze nie zdążyli się pochwalić, bo dużo się działo. Prezenter postanowił zmylić fanów i dodał, że chodziło mu oczywiście o nowy samochód. Niedługo później gwiazda opublikowała zdjęcie i podzieliła się radosną nowiną.

Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z wami naszym szczęściem. Przez ostatnie dwa lata byłam w mediach w ciąży średnio co cztery miesiące... Ale teraz już naprawdę! Czekamy na małego szkraba! Ściskamy was wszystkich. Szatany!
 

Barbara Kurdej-Szatan eksponuje krągłości na sesji zdjęciowej

Basia chętnie publikuje zdjęcia, na których pokazuje ciążowe krągłości. Tym razem postawiła na niestandardowy motyw ciążowej sesji. W mediach społecznościowych opublikowała stylową, czarno-białą fotografię, na której brzuszek jest już pokaźnych rozmiarów. Rozwiązanie jest z pewnością bardzo blisko. 

To co mały? Pykniemy ten porodzik raz, dwa?

- napisała aktorka.

 

Pod zdjęciem błyskawicznie pojawiło się mnóstwo komplementów od celebrytów. 

Jejuuuu, aż zatęskniłam za tym stanem, jak Cię zobaczyłam! Piękna mama!

- napisała aktorka Olga Kalicka. 

Basieńko, ale wyglądasz sztos

- dodała prezenterka telewizyjna Ola Kot. 

Widzimy się na porodówce

- skomentowała żartobliwie inna przyszła mama, Monika Mazur.

 

Barbara Kurdej-Szatan urodzi synka

Celebrytka zdradziła, że wraz z mężem dość szybko wybrali imię dla drugiego dziecka

Wybraliśmy je dość wcześnie. Mówimy do brzucha tym imieniem, więc pewnie się nie zmieni. Jest to imię polskie

- mówiła Basia w rozmowie z przeambitni.pl. 

Wspominała o imieniu Laura dla dziewczynki oraz o imieniu Henryk dla chłopca. Portale plotkarskie donosiły, że kobieta spodziewa się syna. Liczne spekulacje się potwierdziły! Basia urodzi chłopczyka, któremu prawdopodobnie da na imię Henryk, choć sama twierdzi, że wszystko może się zmienić, kiedy spojrzy w oczy maleństwu. 

Imię jest tradycyjne i piękne. Okazało się, że choć kiedyś było mało popularne, teraz stało się modne. Natomiast nie ma sensu, abyśmy już potwierdzali jakie, bo tak naprawdę dopiero, gdy spojrzymy w oczka naszemu brzdącowi, może okazać się, że pasuje do niego zupełnie inne. Nie będziemy się przecież potem wszystkim tłumaczyć, ale na pewno zdradzimy wam je po narodzinach.

Przeczytaj także:

Więcej o: