Barbara Kurdej-Szatan miała gości. Odwiedzili ją Dowborowie. "Sorki, ale brzuszek skradł pierwszy plan"

Barbara Kurdej-Szatan miała w weekend gości. Odwiedzili ją Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Celebryci pochwalili się zdjęciem ze spotkania. Internauci zwrócili uwagę na to, że brzuch ciążowy aktorki jest już całkiem spory. Basia Kurdej-Szatan podkreśliła go obcisłą sukienką i faktycznie - nie da się ukryć, że aktorka spodziewa się dziecka.

Dowborowie i Szatanowie spotkali się w weekend i wspominali wakacje na Fuertaventura.

Wpadliśmy krótko na bezę a skończyło się wielkim grillowaniem. Ostatnie wspólne spotkanie odbyło się na Fuerteventura a dzisiaj w końcu na polskiej ziemi. Zaskakująco równie ciepło było u nas a pod koniec nawet mocno wietrznie

- napisała Koroniewska.

Basia Kurdej-Szatan w dopasowanej sukience podkreśliła brzuch

Basia Kurdej-Szatan także pochwaliła się zdjęciem z przyjaciółmi na Instagramie. Bez wątpienia to, co zwróciło największą uwagę fanów to brzuch ciążowy Basi. Internauci są nim zachwyceni.

Ale Pani Basia pojadła na tym grillu.
Sorki, ale brzuszek skradł pierwszy plan.
Piękny brzusio.
Ale już duży brzuch

- czytamy w komentarzach 

 

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży

Barbara Kurdej-Szatan na początku maja oficjalnie poinformowała swoich fanów, że spodziewa się drugiego dziecka. "Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z wami naszym szczęściem. Przez ostatnie dwa lata, byłam w mediach w ciąży średnio co cztery miesiące, ale teraz już naprawdę. Czekamy na małego szkraba ! I ściskamy was wszystkich. Szatany" - napisała aktorka na Instagramie. Później pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej. Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan w odważnej sesji w bikini w ciąży. 'Kwarantannowe zabijanie nudy'.

Barbara Kurdej-Szatan niedawno przyznała też, że wybrała już imię dla dziecka. W rozmowie z przeambitni.pl powiedziała: "Wybraliśmy je dość wcześnie. Mówimy do brzucha tym imieniem, więc pewnie się nie zmieni. Jest to imię polskie". Aktorka nie zdradziła jednak, o jakie imię chodzi. Czekamy z niecierpliwością!

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu
Więcej o: