Kurdej-Szatan w ciąży? Mąż opublikował dwuznaczne zdjęcie. Dowbor: A ty zdradziłaś tajemnicę?

Barbara Kurdej-Szatan już nie musi ukrywać ciaży? Wszystko za sprawą jej męża Rafała Szatana oraz Macieja Dowbora. Celebryci nieświadomie rozwiali liczne spekulacje o drugim dziecku Szatanów.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan to jedno z najgorętszych małżeństw, które od lat gości w polskim show-biznesie. Aktorka swoją przygodę z aktorstwem rozpoczynała grając w reklamie popularnej sieci komórkowej, a obecnie znana jest między innymi z roli Joasi w serialu "M jak miłość". Z kolei Rafał Szatan jest polskim wokalistą. Plotki o ciąży Barbary Kurdej-Szatan krążą w mediach już od jakiegoś czasu. Sama zainteresowana wszelkie spekulacje dotychczas zamieniała w żart lub zwyczajnie milczała. Szatanowie mają już jedną córeczkę 8-letnią Hanię. Czy dziewczynka wkrótce będzie miała młodsze rodzeństwo?

Zobacz wideo Koronawirus jest groźny dla kobiet w ciąży? Epidemiolog odpowiada

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży? Są pierwsze spekulacje

Gwiazda wyraźnie daje do zrozumienia mediom oraz osobom trzecim, że chce za wszelką cenę bronić swojej prywatności. Ostatnie zdarzenia wyraźnie pokazują, że chyba nie musi już niczego ukrywać. Mąż celebrytki opublikował na Instagramie wideo, na którym widać Barbarę Kurdej-Szatan ubraną w białą, luźną sukienkę. Mimo, że gwiazda zasłania okrągły brzuszek to na pierwszy rzut oka krągłości w dalszym ciągu są widoczne. Małżeństwo ostatni raz publicznie pokazało się w marcu podczas ramówki Polsatu. Na fotografiach z tamtej imprezy trudno dopatrzyć się okrągłego brzucha, który mógłby sygnalizować ciążę.

Z kolei 24 kwietnia Rafał Szatan obchodził swoje 32. urodziny. Mimo okoliczności koronawirusa nie obyło się bez życzeń najbliższych. Z tej okazji Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska postanowili połączyć się podczas Instagramowego live z Szatanami. Wpadkę zaliczył Maciej Dowbor, który odważnie zapytał się celebrytki: 

A ty zdradziłaś tajemnicę Basia? Bo nie byliśmy w stanie tego tak dokładnie obserwować

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczona pytaniem zaczęła energicznie wymachiwać rękoma oraz zakrywać usta, aby Dowbor nie zdradził tajemnicy. Zmieszana odpowiedziała, że jeszcze nie zdążyli się pochwalić, bo dużo się działo. Prezenter postanowił zmylić fanów i dodał, że chodziło mu oczywiście o nowy samochód. 

 

Szatanowie długo starali się o dziecko

Jakiś czas temu Barbara Kurdej Szatan w wywiadzie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz mówiła o staraniach o dziecko:

Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi. Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć

Aktorka podkreśliła, że rodzina jest dla niej najważniejsza, a także fakt, aby jej córka Hania miała rodzeństwo i dodała:

Hania również marzy o rodzeństwie. Jak miała 6 lat, to miała taki rok, że praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. (...) Ewidentnie chce rodzeństwa. I my też tego chcemy. Oboje wiemy, że to piękne i ważne mieć rodzeństwo i na pewno chcemy jej je dać…Mam nadzieję, że się uda

Co prawda Szatanowie oficjalnie nie odnieśli się do spekulacji na temat ciąży, lecz wszystko wskazuje na to, że tym razem udało się i ich rodzina w końcu się powiększy. Z pewnością okoliczności domowej kwarantanny są sprzyjające dla Barbary Kurdej-Szatan, która nie musi ukrywać krągłości przed reporterami. Jeśli informacje potwierdzą się to nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować Szatanom! Przeczytaj także: Barbara Kurdej-Szatan zaczęła rodzić podczas przesłuchań do "X Factora". Wspomina szczegóły: Bolało potwornie

Więcej o: