Maja Bohosiewicz radzi rodzicom: Polecam sobie pogratulować, że wychowuje się kogoś, kto ma własne zdanie

Maja Bohosiewicz chętnie opowiada o macierzyństwie. Ostatnio zdradziła, jakie wartości stara się przekazywać swoim dzieciom oraz jak wychowuje je, aby w przyszłości wyrosły na mądrych ludzi.

Maja Bohosiewicz jest nie tylko popularną polską aktorką i właścicielką firmy odzieżowej, lecz także mamą dwójki dzieci - syna Zacharego i córki Leoni. Od kilku lat jest w szczęśliwym związku z biznesmenem Tomaszem Kwaśniewskim. 29-latka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Dzięki swojej szczerości i poczuciu humoru zebrała ogromną rzeszę fanów, którzy uwielbiają słuchać o jej doświadczeniach macierzyńskich i rozterkach życia codziennego. Ostatnio ciekawie opowiedziała o wychowaniu pociech i najważniejszych wartościach, które chciałaby przekazać swoim dzieciom. 

Maja Bohosiewicz o wychowaniu dzieci 

Maja Bohosiewicz pomimo licznych obowiązków zawodowych nie traci kontaktu z fanami. Ostatnio postanowiła odpowiedzieć na pytania internautów na swojej instagramowej relacji. Fani zapytali, czy aktorka poleca jakąś metodę wychowawczą dla dziecka, które mimo licznych próśb, stawia na swoim. 29-latka stwierdziła, że każda matka powinna być dumna z takiej pociechy. 

Polecam sobie pogratulować, bo wychowujesz człowieka, który ma swoje zdanie i go broni. Najpierw chcemy, żeby robili, co im mówimy, a potem mówimy: "czemu ty tak zawsze naśladujesz, sam nic nie wymyślisz, nie zainicjujesz". Ja się cieszę (i szału dostaję), że moje dzieci nie są amebami i chcą mieć swoje zdanie, robić po swojemu. Jaki pan - taki kram

- uznała Maja Bohosiewicz.

Maja Bohosiewicz o wychowaniu dzieckaMaja Bohosiewicz o wychowaniu dziecka @majabohosiewicz, screen instagram

Maja Bohosiewicz: Najważniejsza jest rodzina

29-latka została także zapytana, jakie wartości chce przekazać swoim dzieciom. Wymieniła szereg cech, które są niezbędne do tego, aby wychować dziecko na dobrego człowieka w zgodzie z własnym sumieniem. Nie zabrakło humorystycznego akcentu o porannym i wieczornym myciu zębów.

Rodzina jest najważniejsza. Im silniejsi jesteśmy, tym bardziej pomagamy starszym. Trzeba brać odpowiedzialność za to, co się robi. Trzeba słuchać swojego serca i być dobrym. Zwykłym uśmiechem i żartem zdziała się więcej, niż rzucaniem się na podłogę i mówieniem: nie lubię cię, zniszczyłaś mi życie i daj mi gumę. Zawsze, ale to zawsze myjemy zęby rano i wieczorem

- zdradziła celebrytka.

Maja Bohosiewicz o wartościachMaja Bohosiewicz o wartościach @majabohosiewicz screen instagram

Nie mamy wątpliwości i podpisujemy się pod tym, co powiedziała Maja. Aktorka wymieniła ważne wartości, które każda z mam powinna wziąć sobie głęboko do serca. 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo
Więcej o: