Przyszła mama chciała zobaczyć córeczkę. Badanie USG sprawiło, że zaniemówiła. Efekty bawią i przerażają jednocześnie

Badanie USG to jedno z ważniejszych badań w trakcie trwania ciąży. Wielu rodziców właśnie wtedy dowiaduje się o płci dziecka, oraz ma okazję zobaczyć je na zdjęciach wykonywanych podczas badania. Jak się jednak okazuje, nie zawsze jest to takie proste. Ta mama przekonała się o tym, aż za dobrze.

Krizia to belgijska tiktokerka, które spodziewa się przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Na swój profil na TikToku wrzuca masę filmików, w których między innymi dzieli się swoją codziennością podczas ciąży. Ostatnio na swój kanał dodała wyjątkowe nagranie. Pokazuje w nim efekt zdjęć z badań USG. Jej córeczka ewidentnie nie miała tego dnia ochoty na sesję zdjęciową. Internauci są jednak rozbawieni. Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Przeziębienie czy grypa? Jak rozpoznać u dziecka?

Takiego efektu się nie spodziewała. Te zdjęcia zapamięta na długo

Krizia koniecznie chciała zobaczyć córkę, której przyjścia na świat nie może się już doczekać. Podczas badań USG liczyła zobaczyć klasycznie ułożone dziecko, które pozuje bokiem niczym pociecha z idealnej w każdym calu reklamy telewizyjnej. Tymczasem córeczka Krizii miała inne plany. Przyszła mama pochwaliła się efektami na TikToku. 

Tiktokerka pokazała trzy zdjęcia z badań ultrasonografem. Każde kolejne okazało się być zabawniejsze niż poprzednie. Na pierwszym widać jedynie nogi, które dziewczynka podniosła do góry. Na kolejnej fotografii pokazała zaś kciuka uniesionego do góry, co mocno rozbawiło zarówno rodziców dziecka, jak i internautów. Niektórzy śmiali się, że prostym gestem pokazała, że doskonale się bawi w brzuchu mamy. Jednak to ostatnie zdjęcie zrobiło największą furorę. Córeczka Krizii obróciła się tak, że patrzyła wprost na ultrasonograf. Dzięki temu uchwycone zdjęcie, choć pokazuje twarz dziewczynki, przypomina raczej mroczną postać z horroru. Takiego efektu przyszła mama się w ogóle nie spodziewała.

Internauci są zachwyceni sesją z badań USG. Przytaczają też swoje historie

Wielu internautów i internautek polubiło film belgijskiej tiktokerki. Trudno bowiem nie zaśmiać się na widok wymyślnych póz, których autorka nawet nie pojawiła się jeszcze na świecie. Wiele kobiet komentujących filmik Krizii przypominało sobie własne historie z badań USG. "Mój ziewnął podczas robienia zdjęcia i wyglądał jak T-Rex", "Ja od swojej córeczki dostałam środkowy palec" - komentują internauci. 

Jest jeszcze gorzej, gdy ma się bliźniaki... najlepsze zdjęcie, jakie do tej pory udało nam się zrobić, to jak jedno kopie głowę drugiego

- dodają internautki, których dzieci również postanowiły przybrać oryginalne pozy do zdjęć podczas badań USG. Jak się okazuje, wiele pociech obraca się plecami, zakrywa buzię rękoma lub rusza się, unikając ultrasonografu. Zdjęć, gdzie dziecko leży spokojnie ułożone bokiem, jest zdecydowanie mniej. Te oryginalne i wyróżniające się na tle innych zaś, to doskonałe wspomnienia, które po kilku latach będzie można sobie przypomnieć z uśmiechem na ustach.

Więcej o: