Anna Lewandowska posłała Laurę do przedszkola. Bała się jednego. "Duży stres"

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie sukcesem swojej młodszej córki Laury. Dziewczynka świetnie odnalazła się w nowym hiszpańskim przedszkolu. Trenerka nie kryje dumy z zachowania pociechy. - Kamień z serca, bo dla każdego rodzica to też duży stres - przyznała żona Roberta Lewandowskiego na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Anna Lewandowska o aktywności fizycznej w ciąży

Anna Lewandowska porusza macierzyński problem. Zna to każdy rodzic. "Duży stres"

Anna Lewandowska w najnowszej relacji na Instagramie zdradziła, że jej młodsza córka rozpoczęła edukację w przedszkolu. Troskliwa mama obawiała się okresu adaptacji, jednak dziewczynka świetnie poradziła sobie w okresie przygotowującym w przedszkolu w Hiszpanii. Żona Roberta Lewandowskiego nie kryła dumy z dzielnej córeczki i pokazała zdjęcie z Laurką. 

Mój mały przedszkolak! Muszę przyznać, że Laurka bardzo szybko się zaadaptowała w przedszkolu. Kamień z serca, bo dla każdego rodzica to też duży stres

- napisała Anna Lewandowska na profilu na Instagramie.

Anna Lewandowska z LaurąAnna Lewandowska z Laurą Instagram

Magdalena LamparskaMagdalena Lamparska pokazała sylwetkę po ciąży. Fanka: To jest możliwe?

Anna Lewandowska o wychowaniu córki. "Pomiędzy pokazywaniem, a wywoływaniem presji cienka granica"

Anna Lewandowska od zawsze chciała wychować swoje córki w duchu sportowym. Nic dziwnego, bowiem cała rodzina Lewandowskich jest głęboko związana ze sportem. Geny jednak ciężko oszukać. Jeszcze niedawno żona Roberta Lewandowskiego przyznała, że Klara zaczęła uczęszczać na lekcje baletu, choć jak się później okazało, nie zapałała do nich entuzjazmem i wolała wykonywać ćwiczenia z mamą. Podczas wakacji Ania niejednokrotnie pokazywała, jak starsza córeczka uczy się pływać. Teraz szczęśliwa mama pokazała na Instagramie, jak jej córka Klara uczy się gry w tenisa. Przy okazji podzieliła się pewną refleksją.

Jechaliśmy z Klarą na lekcję tenisa. Jej drugą, a moją piątą. Klara ma 4,5 roku, ja 33. Klara polubiła bardzo lekcje tenisa. Czy przypadkiem nie zaczęłam przenosić na nią swoich niespełnionych ambicji? Tyle się przecież o tym mówi. Czy sama wpadłam w tę pułapkę?

- zaczęła się zastanawiać celebrytka i dodała, że Klara mimo młodego wieku próbowała już wielu aktywności:

W przedszkolu balet, karate (wiadomo). Niemiecki, angielski, dodatkowo w domu hiszpański w formie zabaw. Rowerek, pływanie, pianino. W tym tygodniu jedziemy w góry, a ja właśnie googluje trenera Klary, chociaż na te trzy dni. Ah no i teatr raz w miesiącu. Przydałyby się jeszcze jakieś zajęcia ze sztuki.
 

Agnieszka Hyży ma tęczowe dziecko. Wyznaje smutną prawdę o poronieniachAgnieszka Hyży o trudach rodzicielstwa: Przestałam sobie radzić

Więcej o: