Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał córkę. Tosia będzie nieść obrączki na weselu. "Piękna góraleczka"

Sebastian Karpiel-Bułecka zamieścił w sieci zdjęcie ze starszą córką. Muzyk zdradził, że właśnie wybiera się na góralskie wesele, gdzie razem z Antoniną będą pełnić wyjątkowe role. Internauci w komentarzach przyznali, że dziewczynka jest łudząco podobna do swojego ojca. - Tosia cały tatunio - napisała jedna z obserwatorek.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Sebastian Karpiel-Bułecka i jego zona Paulina Krupińska są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieci: córki Antoniny urodzonej w 2015 roku i syna Jędrzeja, który jest trzylatkiem. Popularna para mimo licznych obowiązków zawodowych z powodzeniem łączy prace z wychowaniem dzieci. Choć na co dzień starają się chronić swojej prywatności i rzadko mówią o sprawach prywatnych, to nie raz robią wyjątki w tych kwestiach. Tym razem dumny ojciec pokazał zdjęcie, na którym widać twarz córki. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska tłumaczy, dlaczego nie publikuje wizerunku dzieci

Sebastian Karpiel-Bułecka po raz pierwszy pokazał twarz córki. "Idziemy se na wesele"

Sebastian Karpiel-Bułecka opublikował w sieci urocze zdjęcie, na którym pozuje wraz z córką Antoniną. Przy okazji piosenkarz zdradza, że właśnie wybierają się na góralskie wesele. Dziewczynka ma pełnić tam zaszczytną rolę. 

Idziemy se z córeczką na wesele. Tosia nosi obrączki, a ja Starosta

- napisał po góralsku lider zespołu "Zakopower". Karpiel-Bułecka urodził się w Zakopanem. Muzyk jest bardzo blisko związany z kulturą Podhala. Góralskie tradycje kontynuują także jego dzieci.

 

Fanka: Tosia bardzo podobna do taty

Internauci skomentowali urocza fotografię ojca i córki. Największą furorę zrobiły góralskie stroje. Niektórzy stwierdzili także, że Tosia jest bardzo podobna do swojego taty. 

Cudownie wyglądacie w tych strojach góralskich!
Tosia cały tatunio.
Córeczka tatusia.
Tosia bardzo podobna do taty. 
Ale piękna góraleczka!
Córeczka wpatrzona w tatusia.
Jak pięknie! Mega fajna tradycja! Młoda jaka śliczna. Oboje wyglądacie cudnie

- czytamy w komentarzach.

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka Krupińska o macierzyństwie: "Byłam zmęczona, tęskniłam za poczuciem wolności"

Sebastian Karpiel-Bułecka o góralskim wychowaniu dzieci. "Jakbyś powiedział, że masz ADHD, dostałbyś klapsa"

Sebastian Karpiel-Bułecka jakiś czas temu w rozmowie z redaktorem programu "Dzień dobry TVN" ocenił typowe góralskie wychowanie dzieci. Podkreślił, że w przeszłości nie było takiej świadomości wśród ludzi, co teraz. Dodał, że wielu rodziców nie wiedziało o poważnych problemach swoich dzieci.

To był temat tabu. Nie mówiło się o tego typu rzeczach. Wtedy nie było wielu "dolegliwości", o których mówi się dzisiaj. Jakbyś komuś powiedział wtedy, że masz ADHD, dostałbyś klapsa w tyłek. Dziś jesteśmy bardziej świadomi i wiemy, z czego niektóre problemy wynikają. Zachowanie dzieci dzięki temu nie jest oceniane jako "niegrzeczne"

- wyznał piosenkarz i zdradził, jak on wychowuje swoje pociechy:

Sam jestem ojcem, sam mam dzieci. Zawsze bardzo przeżywam, kiedy widzę, że są dzieci, które cierpią i chorują, potrzebują pomocy. Ważne jest to, żeby poświęcać dzieciom czas. Nawet na siłę próbować wyciągać informacje. Rodzice są często zabiegani i zapracowani, nie mają czasu, żeby im go poświęcać.
 

Anna Lewandowska, Paulina Krupińska Anna Lewandowska pokazała wzruszający moment z córką. Krupińska: Rozumiem jej ból

Więcej o: