Katarzyna Sokołowska wypoczywa z synem na plaży. Internauci: Na razie leży jak śledź. Wesoło będzie, jak zacznie chodzić

Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy wybrała się na wakacje z dzieckiem. Gwiazda relaksuje się z ukochanym synem na plaży. W opisie pod zdjęciem na Instagramie zdradza, że nie jest to dla niej łatwy czas. - Życie bez filtra, czyli pierwsze wakacje z dzieckiem - przyznaje jurorka "Top Model".

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Katarzyna Sokołowska jest dojrzałą matką. Zaszła w ciążę dzięki metodzie in vitro i tym samym udowodniła, że na bycie matką zawsze jest czas. Jej droga do rodzicielstwa była okupiona sporym bólem. Sokołowska wcześniej poroniła. Niedawno w wywiadzie zdradziła, że nie przejmuje się późnym macierzyństwem i wierzy, że świetnie sobie z nim poradzi. Zapewniła wówczas, że jest w dobrej formie zarówno psychicznej, jak i fizycznej.

Nie ma się co oszukiwać. Zdecydowałam się na procedurę in vitro, bo myślę, że pewne zdarzenia upewniły mnie w tym, że bardzo chcę mieć dziecko. Po naturalnej ciąży, którą straciłam, pojawiła się potrzeba macierzyństwa i pewność, że chcę o to zawalczyć. Jestem jeszcze młoda, zdrowa, wszystko jeszcze działa, więc zaczęłam o to walczyć. Cudowne jest to i sama się wzruszam, że udało się

- wyznała w programie "Miasto kobiet" na antenie TVN Style. Ojcem dziecka jest 53-letni partner gwiazdy - biznesmen Artur Kozieja. Ma już dzieci z poprzedniego związku - bliźniaczki. Teraz Kasia cieszy się macierzyństwem. 

Zobacz wideo Co to są komórki macierzyste i dlaczego warto zainteresować się tym tematem już w ciąży?

Katarzyna Sokołowska o urlopie z synem: Życie bez filtra, czyli pierwsze wakacje z dzieckiem

Katarzyna Sokołowska przebywa na pierwszych zagranicznych wakacjach z dzieckiem i chętnie pokazuje fanom kadry z malowniczych krajobrazów. Na zdjęciach pokazuje także swojego synka. Jurorka "Top Model" pod najnowszą fotografią na Instagramie przyznała w opisie, że wakacje z dzieckiem to dla niej ogromne wyzwanie. 

Życie bez filtra, czyli pierwsze wakacje z dzieckiem. Moje życie do czasu panowania Ivo Lwa było dosyć dynamiczne, ale co ja wiedziałam o prawdziwych wyzwaniach?

- zażartowała jurorka "Top Model".

 

Małgorzata Rozenek krytykowana przez fankę za 'błąd' rodzicielski? W komentarzach burza. 'Jad'Rozenek krytykowana przez fankę za "błąd" rodzicielski? W komentarzach burza. "Jad"

Fanka: I im więcej tego dziecka, tym plany lepiej wychodzą

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Obserwatorzy podzielili się własnymi doświadczeniami związanymi z podróżami z dziećmi. Przyznali, że choć jest to czas pełen wyzwań, to najpiękniejsze pozostają wspomnienia. 

Opis w punkt! Ja też myślałam, że prowadzę dynamiczne życie i jestem zadaniowa. A przy dziecku to pikuś!
No i ziściło się odwieczne powiedzenie - "zobaczysz jak będziesz miała dziecko". Niestety wszyscy przechodzimy to na żywo bez znieczulenia. Powodzenia.
Na razie Iwo leży jak śledź i nigdzie nie zwiewa. Wesoło będzie, jak zacznie chodzić.
Dynamiczne życie bez dzieci to wakacje.
Pierwsze wakacje są wesołe, ale za to później jakie wspomnienia!
I im więcej tego dziecka, tym plany lepiej wychodzą.
Oj tak, z dziećmi to same wyzwania są. Udanego wypoczynku

- czytamy w komentarzach. Jedna z internautek spojrzała na sprawę od praktycznego punktu widzenia i podzieliła się spostrzeżeniem dotyczącym pakowania się z dzieckiem na wakacje: 

Najlepsza jest ta organizacja w pakowaniu. Nagle mieścisz się w polowe walizki, bo resztę pochłaniają dziecięce gadżety.

Aleksandra Żebrowska ogłasza powrót do formy. Pokazała Lewandowską. Ta odpowiedziała jej. 'Oj, Ola'Żebrowska ogłasza powrót do formy. Pokazała Lewandowską. Ta odpowiedziała jej

Więcej o: