Czy Wojewódzki ma dziecko? Celebryta pokazał się z wózkiem. "Poznałam tego słodkiego szkraba"

Czy Wojewódzki ma dziecko? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje wielu fanów 59-letniego celebryty. W ostatnim czasie na Instagramie pojawiło się zdjęcie z niemowlakiem, a w studiu programu pojawił się z wózkiem.

Kuba Wojewódzki to popularny polski dziennikarz, showman i satyryk. Zasłynął przede wszystkim za sprawą jurorowania w programie "Idol", a także prowadzenia autorskiego programu typu talk-show. W ostatnim czasie nie cichną spekulacje na temat tego, czy 59-letni celebryta został ojcem. Czy Wojewódzki ma dziecko? Zdradzamy. 

Zobacz wideo Co to są komórki macierzyste i dlaczego warto zainteresować się tym tematem już w ciąży?

Czy Wojewódzki ma dziecko?

Pierwsze doniesienia na temat nowej sytuacji życiowej Wojewódzkiego pojawiły się w marcu 2022 roku. Celebryta gościł w studiu "Dzień dobry TVN", gdzie ogłosił, że jego partnerka jest w ciąży, a on sam po raz pierwszy zostanie tatą. Wyznanie odbiło się szerokim echem w mediach, a fani zastanawiali się, czy to prawda, czy może kolejny dowcip mężczyzny. 

Kolejny trop pojawił się w sierpniu. Z okazji swoich 59. urodzin opublikował na Instagramie zdjęcie z maluszkiem. Wiele osób zaczęło się wówczas zastanawiać, czy to jego pociecha, a w komentarzach nie brakowało gratulacji. 

To było wspaniałe 59 lat. Niewiele z tego pamiętam, ale nigdy tego nie zapomnę...

 - napisał w opisie postu. 

 

Kuba wojewódzki ma syna? Małgorzata Rozenek-Majdan komentuje

Sytuację dodatkowo podgrzała także Małgorzata Rozenek-Majdan. Celebrytka poinformowała na Instagramie, że potomek Wojewódzkiego już pojawił się na świecie. 

Głęboko skrywaną tajemnicą TVN jest fakt, że "Dzień dobry TVN" miał ze mną prowadzić Kuba Wojewódzki. Odbyła się już nawet próba. [...] Była udana, produkcja zachwycona, choć nasze gaże mocno zawyżały koszty, to udałoby się je obniżyć, rezygnując z zapraszania gości, bo okazali się całkowicie zbędni. Jednak dla Kuby, świeżo upieczonego taty, rodzina jest na pierwszym miejscu, więc zrezygnował z tego niezwykle rozwijającego zawodowego wyzwania. Całkowicie to rozumiem, bo na planie poznałam tego słodkiego szkraba. Też będziecie mieli szansę go zobaczyć

- napisała pod postem. 

Kuba Wojewódzki pokazał syna

Małgorzata Rozenek-Majdan była gościem jednego z wrześniowych odcinków talk-show Wojewódzkiego. To właśnie wtedy mężczyzna pojawił się w studiu z dziecięcym wózkiem, w którym spał... Brajanek. 

Zawsze mówiłem, że lubię czar czterech kółek. Z dzieckiem, jak z samochodem, wystarczy chwila nieuwagi i są kłopoty. Jak się okazało, że jestem ojcem, to zadzwonił do mnie Stanisław Tym, i powiedział: "Wiesz, co Kuba jest najgorsze w pierwszym dziecku? To, że jest". Także Brajanek, tak cię powitano na świecie. Brajanek dobrze czuje się w studiu, jak ryba w wodzie, choć to nieaktualne powiedzenie

- mówił. 

 Małgorzata Rozenek-Majdan wielokrotnie dopytywała, czy to naprawdę jego dziecko. Ten z kolei zapewniał ją, że to prawda, jednak wciąż żartował sobie z "Brajanka". 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.