75-letni Karol Strasburger będzie miał drugie dziecko? Odpowiedział zaskakująco

Karol Strasburger od trzech lat jest ojcem Laury. Choć aktor świetnie odnajduje się w macierzyństwie, to zdradza także, że późne rodzicielstwo niesie ze sobą wiele wyzwań. Ostatnio prowadzący teleturniej "Familiada" został zapytany o to, czy planuje ponownie powiększyć rodzinę. Strasburger nie był zachwycony słysząc o drugiej ciąży.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk pod koniec 2019 roku zostali rodzicami. Para powitała na świecie córeczkę, która otrzymała imię Laura, podobnie jak u Anny i Roberta Lewandowskich. W mediach krążyły nawet pogłoski, że córka Karola Strasburgera była dla nich inspiracją. Prowadzący teleturniej "Familiada" powiedział wówczas, że zapoczątkowali w polskim show-biznesie nową modę na imię Laura. Choć Strasburger na co dzień mierzy się z późnym rodzicielstwie, to jest przeszczęśliwy, bo przy dziecku przeżywa drugą młodość. W najnowszym wywiadzie zdradził, czy chciałby mieć kolejne dziecko. Odpowiedz Strasburgera zaskakuje. 

Zobacz wideo Co córki Darii Ładochy podkradają mamie z szafy? Daria w końcu rozwikłała zagadkę skarpetek

Karol Strasburger będzie miał drugie dziecko? Aktor nie ucieszył się z pytania o kolejną ciążę

Karol Strasburger w najnowszym wywiadzie został zapytany, czy chciałby mieć kolejne dziecko. Aktor stanowczo zaprzeczył, nie kryjąc braku entuzjazmu i przyznał, że wraz z partnerką nawet o tym nie dyskutują. Śmiało podkreślił, że "ja już wymiękam". 

No nie... nie rozmawiamy o tym. Wydaje mi się, że to już za dużo byłoby dobrego. Wychowanie dziecka jest olbrzymim wysiłkiem, tym bardziej w obecnych czasach. Jeżeli dziecko ma mieć zapewnione warunki, takie, jakie powinno mieć: wykształcenie, sport, właściwą opiekę medyczną i opiekę taką na co dzień, to jest to dla rodziców duże wyrzeczenie. No przyznam na dwójkę [dzieci - przyp. red.] to ja już jestem na nie.

W dalszej części Strasburger przyznał, że najważniejsze jest dla niego, aby córka czuła obecność rodziców. Aktor zdaje sobie sprawę z tego, że z uwagi na profesje, nie jest to łatwe, dlatego przy dwójce dzieci, problem mógłby się zdecydowanie nasilić. 

Ja już wymiękam. To, co mamy, nam wystarczy. Chciałbym, by moja córka miała nas od rana do wieczora, żeby nie było sytuacji, że mamy jeszcze jakieś inne zajęcia i zajmujemy się jakąś gromadką dzieci, nad którymi nie panujemy. Dość często tak jest, że rodzice mają dość dużo dzieci, a nie mają warunków na to, żeby te dzieci w sposób godny, właściwy, z pełnym zaangażowaniem i opieką rodziców, były z nimi bardzo blisko. Te dzieci gdzieś są, czasami nie wiadomo, gdzie one są, kto je wychowuje. Tu raz babcia, tu jakaś niania, bo rodzice nie mają czasu. Żeby mieć dużo dzieci, to trzeba dużo zarabiać. A jak się dużo zarabia, to ma się czas zajęty, w związku z tym dla dzieci się go nie ma. Ten model, jaki mamy, mi absolutnie wystarcza i myślę, że mojej żonie również

 - mówi Karol Strasburger.

 
 

Maja HyżyMaja Hyży zabrała niemowlę nad morzem. Fanka: A moja córka wiecznie płacze

Karol Strasburger o późnym tacierzyństwie: Jeżeli mężczyzna jest zdrowy i funkcjonuje normalnie, może tego dokonać

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk udzielili magazynowi "Viva" wywiadu, w którym szczerze opowiedzieli o tym, jak zostali parą, jak zdecydowali się na dziecko etc.

Z czasem pomyślałem, że bycie ojcem już dla mnie nie wchodzi w rachubę, jest nierealne. Jak widać jednak mężczyzna może mieć dziecko zawsze, wbrew pesel-owi [...] Anthony Quinn został ojcem, mając 80 lat. Jeżeli mężczyzna jest zdrowy i funkcjonuje normalnie, może tego dokonać. [...] Decyduje biologia. Nie ma o czym dyskutować

- powiedział Strasburger.

Niektórzy "życzliwi" uważają, że już nie może

- dodała Małgorzata Weremczuk.

 

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz doczekał się trzeciego dziecka. "Wszystko poszło zgodnie z planem"

Więcej o: