Aleksandra Żebrowska ogłasza powrót do formy. Pokazała Lewandowską. Ta odpowiedziała jej. "Oj, Ola"

Aleksandra Żebrowska w żartobliwy sposób obwieściła na Instagramie, że planuje powrót do formy sprzed ciąży. Przy okazji nawiązała także do Anny Lewandowskiej, a ta błyskawicznie jej odpowiedziała. Internauci, jak zwykle, nie szczędzili komplementów. - Brawa za dystans. Cieszę się, że w tym "idealnym" instagramowym życiu jest ktoś, kto pokazuje rzeczywistość - napisała jedna z fanek pod wideo.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Obalamy mity dotyczące porodu

Aleksandra Żebrowska chce zrzucić zbędne kilogramy po ciąży. Motywuje ją Anna Lewandowska 

Aleksandra Żebrowska zamieściła na Instagramie wideo, w którym poinformowała, że właśnie rozpoczyna swój powrót do formy sprzed ciąży. Matka czwórki dzieci jak zawsze, zrobiła to w sposób humorystyczny. Żona Michała Żebrowskiego zestawiła ze sobą dwa filmiki. Na jednym z nich widzimy trenerkę Annę Lewandowska, która tańczy podczas swoich ostatnich urodzin i trzyma w ustach gwizdek urodzinowy, a drugim sama Żebrowska stara się zachęcić się do aktywności fizycznej, poprawiając biust i trzymając w ustach gwizdek. 

Powrót do formy. Zaczynamy! Gwizdek by Anna Lewandowska. Jakie jeszcze ćwiczenia/profile polecacie?

- zapytała Żebrowska swoje obserwatorki. Cale wideo możecie zobaczyć tutaj.

Aleksandra Żebrowska ogłasza powrót do formy. Pokazała Lewandowską. Ta odpowiedziała jej. 'Oj, Ola'Aleksandra Żebrowska ogłasza powrót do formy. Pokazała Lewandowską. Ta odpowiedziała jej. 'Oj, Ola' Instagram, screen: @olazebrowska

Aleksandra Żebrowska ogłasza powrót do formy. Pokazała Lewandowską. Ta odpowiedziała jej. 'Oj, Ola'Aleksandra Żebrowska ogłasza powrót do formy. Pokazała Lewandowską. Ta odpowiedziała jej. 'Oj, Ola' Instagram, screen: @olazebrowska

Aleksandra Żebrowska włożyła do torby do szpitala zaskakująca rzecz. 'Przydaje się jak kanapki' Żebrowska włożyła do "torby porodowej" zaskakująca rzecz. "Przydaje się jak kanapki"

Fanka: Brawa za dystans. Cieszę się, że w tym "idealnym" instagramowym życiu jest ktoś, kto pokazuje rzeczywistość

Internautki były zachwycone nagraniem i nie szczędziły komplementów w stronę Żebrowskiej. Podkreśliły, że jej szczerość i naturalność to najpiękniejsze, co można spotkać na Instagramie. Niektóre z obserwatorek, które również niedawno urodziły dziecko, podzieliły się własnymi doświadczeniami związanymi z powrotem do formy sprzed ciąży. 

Uwielbiam panią za ten dystans do siebie i za to, że pokazuje pani, jak kobiety są różne. Każda z nas po ciąży wygląda inaczej i w swoim tempie dochodzi, bądź nie, do stanu sprzed ciąży. 
Cudowna! Uwielbiam za dystans do siebie i otoczenia.
Oj Ola, jak my lubimy to, co tworzysz na Instagramie!
Leżę i kwiczę!
Pani jest wspaniała. Brawa za dystans. Cieszę się, że w tym "idealnym" instagramowym życiu jest ktoś, kto pokazuje rzeczywistość.
Haha Ola, piękne! Ciało jak ciało, ale te kocie ruchy u Ani, może to też zasługa tańców u Maseraka? Po zdrowe ćwiczenia szczególnie dla miednicy po porodzie wpadnij do mnie!
Hahaha, aj gdyby na świecie było więcej takich ludzi jak ty. Nie mogę przestać się śmiać

- czytamy w komentarzach. Na wideo odpowiedziała także Anna Lewandowska, która zapewniła, że Żebrowska ma już wejściówkę na jej autorski obóz treningowy. 

Zapraszam na gwizdek by Ann na Camp! Ola, miejsce na obozie już masz. Siostra też

- napisała Ania. Pod wideo wypowiedziały się także inne koleżanki z branży show-biznesu takie jak: Zofia Zborowska, Magda Mołek, Joanna Opozda czy Aleksandra Domańska. 

Joanna Opozda o tym, jak udało się jej zrzucić kilogramy po ciąży. Zaskakująca odpowiedz Opozda o tym, jak udało się jej zrzucić kilogramy po ciąży. Zaskakująca odpowiedz

Więcej o: