Joanna Opozda o tym, jak udało się jej zrzucić kilogramy po ciąży. Zaskakująca odpowiedz

Joanna Opozda samotnie mierzy się z trudami samodzielnego macierzyństwa. Choć opieka nad dzieckiem jest dla niej priorytetem, to aktorka dba także o swój wygląd. W najnowszym Q&A została zapytana, co zrobiła, że tak szybko udało się jej pozbyć dodatkowych kilogramów po ciąży. Asia szczerze odpowiedziała fanom.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Joanna Opozda opowiedziała o problemach ze zdrowiem po ciąży i zaapelowała do fanek

Joanna Opozda o powrocie do formy sprzed ciąży

Joanna Opozda to samodzielna mama. Tuż przed porodem aktorka rozstała się z ojcem dziecka, który zdradził ją z inna kobita. Między parą toczy się publiczny spór o chrzest, opiekę nad dzieckiem czy zasądzone alimenty. Aktorka stara się pozostawać w kontakcie z fanami i tłumaczyć watki z trudnej sytuacji rodzinnej. Ostatnio przygotowała dla swoich obserwatorów na Instagramie Q&A, na którym najczęściej pytana była o macierzyństwo. Padło także pytanie o powrót do formy sprzed ciąży. 

Na początku dużo stresu (a ja wtedy prawie nie jem). Teraz bardzo często tańczę z synem na rękach. Polecam

- napisała Asia. 

Joanna Opozda o tym, jak udało się jej zrzucić kilogramy po ciąży. Zaskakująca odpowiedzJoanna Opozda o tym, jak udało się jej zrzucić kilogramy po ciąży. Zaskakująca odpowiedz Instagram, screen: @asiaopozda

Joanna Opozda tuż po porodzie stosowała pewną dietę. "Bardzo pochłania mnie mój synek"

Joanna Opozda niedługo po porodzie zdradziła w jednym z wywiadów z portalem Plejada, że wcieliła w życie pewne zasady żywieniowe, która pomagają jej pozbyć się dodatkowych kilogramów.

Staram się jeść zdrowo, żyć zdrowo

- przyznała aktorka i dodała, że choć na razie nie ma czasu na ćwiczenia, to energiczny synek sprawia, że czuje się naprawdę dobrze:

Muszę się przyznać, że jeszcze nie wróciłam do aktywności fizycznej, do ruchu, bo tak bardzo pochłania mnie mój synek, że nie mam na to po prostu czasu ani ochoty.

Opozda zdradziła, jak wygląda jej dieta. Przyznała, że ogranicza się do spożywania produktów roślinnych oraz ryb.

Jestem teraz na diecie pudełkowej. To jest dieta wege plus ryba. Bardzo dobra dieta

- zapewnia gwiazda. Pamiętajmy jednak, że ciało każdej matki po ciąży jest piękne i atrakcyjne. Nie jest to ważne, czy świeżo upieczone matki starają się pozbyć dodatkowych kilogramów. Coraz więcej mam dzieli się także fotografiami, które pokazują "prawdziwe oblicza macierzyństwa" i opisują to, co sprawia trudności, a także to, co jest piękne w byciu mamą. Chociaż zdjęcia czasem diametralnie różnią się od siebie, to każde z nich łączą dwie cechy: prawdziwość i naturalność. Każda kobieta powinna akceptować swoje ciało, bo to właśnie w nim jest prawdziwa siła.

 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA