Robert Lewandowski pokazuje nowe oblicze ojcostwa. Fanka: "Super sobie poradziłeś"

Anna Lewandowska udostępniła zabawny filmik, na którym pokazała, jak jej mąż czesze ich starszą córkę. Piłkarz próbuje wykonać znany trick, który pozwala zebrać niesforne kosmyki dziecka w gładki kucyk.

Więcej informacji z życia gwiazd na stronie Gazeta.pl

Robert Lewandowski i jego żona Anna Lewandowska doczekali się dwóch córek. Starsza, Klara urodziła się 4 maja 2017 roku, a młodsza - Laura przyszła na świat 6 maja 2020 roku. Rodzice, mimo wielu zobowiązań zawodowych starają się spędzać z dziewczynkami jak najwięcej czasu. Anna Lewandowska w mediach społecznościowych chętnie dzieli się zdjęciami i nagraniami dokumentującymi czas spędzony razem. Niedawno zaskoczyła fanów, bo na fotografiach zaczęła pokazywać twarze dzieci, które wcześniej były zawsze ukrywane. Pochwaliła się też swoim obserwatorom zdjęciem z drogi do szkoły starszej córki, nieco wcześniej podzieliła się refleksjami dotyczącymi przeprowadzki do Hiszpanii

Magdalena LamparskaMagdalena Lamparska urodziła. Wybrała oryginalne imię dla dziecka

Anna Lewandowska pokazała, jak Robert czesze córkę

Anna Lewandowska na swoim koncie na TikToku zamieszcza sporo nagrań, których głównymi bohaterami są jej córki i mąż. Są wspólne zabawy, spacery, treningi. Jakiś czas temu zamieściła też zabawny filmik, na którym pokazała, jak Robert czesze ich córkę. Nagranie opatrzyła komentarzem: "Gdy mamy nie ma w domu...". Na filmiku widać starszą córkę piłkarza - Klarę i tatę, który z pomocą odkurzacza stara się zebrać jej niesforne kosmyki w gładki kucyk. Widać, że oboje dobrze się bawią, a efekt jest zaskakująco dobry.

Zobacz wideo Czy każde dziecko może być dobre z matematyki?

Internauci byli pod wrażeniem zaradności piłkarza

Pod opublikowanym nagraniem pojawiło się wiele komentarzy rozbawionych internautów: 

Co jak co, ale ładnie wyszło.
Żarty, żartami - mi ojciec naprawdę tak robił.
Domowy fryzjer.
Super sobie poradziłeś.
Piłkarz, tiktoker, fryzjer - człowiek wieku talentów.
Trzeba sobie jakoś radzić.
Zawsze sobie dadzą radę. Niekoniecznie naszymi metodami.
Spróbuj zrobić dobieranego

- pisali.

Weronika RosatiWeronika Rosati pokazała zdjęcie córki z dziadkiem. Na fotografii są też dwa pupile

Więcej o: