Anna Lewandowska wije nowe gniazdko dla rodziny. Jednak nie w Barcelonie? Chodzi o Klarę

Robert Lewandowski jako gracz FC Barcelony musi przeprowadzić się do Hiszpanii. Wraz z nim przeprowadzi się jego rodzina - żona Anna i córki - Klara i Laura. Starsza niedługo pójdzie do szkoły, więc Lewandowscy w wyborze nowego miejsca zamieszkania, musieli się kierować także odległością od odpowiedniej placówki dla córki.

Więcej o życiu gwiazd na stronie Gazeta.pl

Robert Lewandowski, już oficjalnie piłkarz FC Barcelony, poleciał do USA, gdzie jego nowa drużyna trenuje przed kolejnym sezonem. Tymczasem jego żona, Anna Lewandowska, musi zorganizować przeprowadzkę do Hiszpanii. W poszukiwania nowego domu dla państwa Lewandowskich została zaangażowana siostra piłkarza, Milena, która na co dzień zajmuje się rynkiem nieruchomości.

Anna LewandowskaLewandowska szykuje się na zmiany dla rodziny. "Rozpoczynamy ekscytującą przygodę"

Przeprowadzka do Hiszpanii

Do tej pory Robert i Ania mieszkali w Niemczech, gdzie piłkarz był napastnikiem Bayernu Monachium. Teraz, na cztery lata muszą się przenieść do Hiszpanii, a dokłądnie - Barcelony. Fakt, że są rodzicami dwóch dziewczynek - Klary i Laury - wymaga od nich podjęcia wielu ważnych decyzji m.in. placówek dla swoich córek i zapewnienia im względnej stabilizacji. Transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony wzbudza wielkie zainteresowanie nie tylko polskich, ale i hiszpańskich dziennikarzy, którzy próbują ustalić, gdzie rodzina piłkarza zamieszka. Sporo wskazuje na to, że nie będzie to sama stolica Katalonii, ale jej niedaleka okolica. 

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Lewandowscy zamieszkają pod Barceloną?

Hiszpański dziennikarz Gerard Romero w rozmowie z portalem Meczyki.pl powiedział, że Anna i Robert Lewandowscy najprawdopodobniej zamieszkają w Stiges, urokliwej miejscowości oddalonej od stolicy Katalonii o 35 km. Turystyczne Stiges liczy niespełna 30 tys. mieszkańców, jest znane z malowniczych plaż i szkoły - British School of Barcelona, do której uczęszczają m.in. dzieci obcokrajowców i która poza językiem angielskim, uczy także hiszpańskiego i katalońskiego. To w tej placówce naukę miałaby rozpocząć starsza córka Lewandowskich - Klara. 

 
Chciałem zagrać w innej lidze niż Bundesliga. Już dawno temu podjąłem tę decyzję. Ale muszę podkreślić, że była to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Chciałem zamieszkać w innym miejscu, odkryć z rodziną coś nowego. Moja córka, Klara, w przyszłym roku pójdzie do szkoły, więc musieliśmy podjąć tę decyzję. Gdybyśmy nie zrobili tego teraz, prawdopodobnie już nigdy nie byłoby okazji. To była życiowa szansa

- powiedział piłkarz w rozmowie z "Bildem".

Na zdjęciu: Anna LewandowskaAnna Lewandowska pokazała twarz starszej córki. Klara wymiata w basenie

Więcej o: