Aleksandra Żebrowska pokazała córeczkę. Lekarz zadał jej typowe pytanie. Odpowiedź zawstydza. "Uwielbiam takie akcje"

Aleksandra Żebrowska nawet tuż po urodzeniu czwartego dziecka nie zaniedbuje mediów społecznościowych i regularnie zaspokaja ciekawość swoich obserwatorów. Publikuje zdjęcia ze szpitala i relacjonuje pierwsze chwile c córeczką.

Więcej informacji z życia gwiazd na stronie Gazeta.pl

Aleksandra Żebrowska urodziła czwarte dziecko. Czy to córka?Aleksandra Żebrowska urodziła czwarte dziecko. Pokazała pierwsze zdjęcie z noworodkiem

Aleksandra Żebrowska, żona Michała Żebrowskiego, niedawno urodziła czwarte dziecko. Do tej pory państwo Żebrowscy byli dumnymi rodzicami trzech chłopców: Franciszka (ur. w 2010 roku), Henryka (ur. w 2013 roku) oraz najmłodszego Feliksa (ur. w 2020 roku). Teraz do tej gromadki dołączyła dziewczynka, jej imienia para jeszcze nie zdradziła. Aleksandra Żebrowska, która jest aktywną użytkowniczką Instagrama (jej konto obserwuje niemal 300 tysięcy osób) od czasu porodu zamieściła już kilka zdjęć ze szpitala. Wszystkie opatrzone zabawnymi komentarzami, które dowodzą, że celebrytka ma do siebie ogromny dystans.

Zobacz wideo

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie z córką

Aleksandra Żebrowska opublikowaną fotografię zrobioną jeszcze w szpitalu, na której widać  noworodka i ją samą. Zdjęcie opatrzyła komentarzem będącym relacją z rozmowy z lekarzem w czasie obchodu:

- Czy pojawił się już stolec?
- Tak! I to ogromny! Czarny, gęsty, lepki, nie mogłam domyć pupy!
- … u Pani...
- A.
#toniepaniedoktorze

 

Internautki rozbawione komentarzem celebrytki

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy z zaciekawieniem śledzą na Instagramie pierwsze dni Oli Żebrowskiej z córeczką. Kobiety pisały o swoich podobnych doświadczeniach:

Najważniejsze pytania obchodowe
Teraz, przy noworodku, matka nie ma czasu na takie przyjemności
Czarny stolec to jest podstawa!
Oni tam zawsze mają bzika na punkcie tego stolca
Uwielbiam takie akcje
Ja sama pobiegłam powiedzieć o pierwszej kupce maluszka. Pielęgniarka zaczęła się śmiać i pogratulowała

Aleksandra Żebrowska na zdjęciu z porodówki. Mąż zadał jej irytujące pytanie podczas poroduŻebrowska na zdjęciu z porodówki. Mąż zadał jej "znienawidzone" pytanie?

Więcej o: