Aleksandra Żebrowska urodziła czwarte dziecko. Pokazała pierwsze zdjęcie z noworodkiem. "Niech żyje różowy"

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski powitali na świecie swoje czwarte dziecko. Celebrytka pokazała zdjęcie, na którym widać noworodka, a w komentarzach posypały się gratulacje, w tym kilka słów od polskich gwiazd.

Aleksandra Żebrowska urodziła kolejne dziecko. Wraz z aktorem Michałem Żebrowskim doczekali się wcześniej trzech synów: Franciszka, Henryka oraz Feliksa. Czy tym razem urodziła im się córeczka? Niedawno Aleksandra Żebrowska skomentowała plotki, które sugerowały, że czwarte dziecko również będzie chłopcem. "Podobno tym razem będzie chłopak, to dajcie jakieś pomysły na imię dla dziewczynki" - pisała, co media potraktowały jako zaprzeczenie tego, że czwartym dzieckiem będzie chłopiec. Żebrowska dzisiaj (30 lipca) pochwaliła się informacją, że pociecha jest już na świecie. Ma na sobie czapeczkę w różowym odcieniu. 

Aleksandra Żebrowska opublikowała zdjęcie z noworodkiem

Aleksandra Żebrowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać jak szeroko się uśmiecha i leży z noworodkiem. Fotografię skomentowało wiele znanych polskich gwiazd, m.in. Zofia Zborowska. 

Jesteś wspaniała. Gratulacje!

- napisała aktorka. 

 
Ale się cieszę 

- skomentowała także Lara Gessler.  Agata Rubik z kolei zwróciła uwagę na kolor ubranek dla dziecka:

Niech żyje różowy.
Zobacz wideo Mamy czas - odc. 1

Aleksandra Żebrowska i relacje tuż przed porodem

Aleksandra Żebrowska nie mogła doczekać się porodu. Relacjonowała ostatnie tygodnie ciąży w mediach społecznościowych i pokazywała, jakie trudności ją napotkały. "Patent z kruszonką gniecioną w torebce rzeczywiście ratuje życie (albo przestrzeń podpaznokciową) Chociaż trochę tłustego masła na paluchach by nie zaszkodziło - może udałoby mi się wreszcie zdjąć obrączkę - podobno lepiej to zrobić przed porodem niż w trakcie" - komentowała fakt, że nie zdjęła obrączki w dobrym momencie. 

Celebrytka jest uwielbiana przez fanów za dystans do siebie i żartobliwe spojrzenie na rzeczywistość. Wprost mówi o tym, że pochodzi z rodziny wielodzietnej i sama marzy o gromadce dzieci. Para ma też trzech synów: Franciszka (urodził się w 2010 roku), Henryka (urodził się w 2013 roku) i Feliksa (urodził się w 2020 roku). 

Więcej o: