Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie ciążowego brzucha. Internauci: "Znowu cała goła!"

Aleksandra Żebrowska udostępniła w mediach społecznościowych kolejną fotografię, na której zaprezentowała okazały już ciążowy brzuszek. Gwiazda niebawem urodzi swoje czwarte dziecko, tym razem będzie to dziewczynka.

Więcej informacji z życia gwiazd na stronie Gazeta.pl

Aleksandra Żebrowska, żona jednego z najpopularniejszych polskich aktorów - Michała Żebrowskiego, na początku roku podzieliła się radosną nowiną: rodzina państwa Żebrowskich znów się powiększy. Para ma już trzech synów: Franciszka (ur. w 2010 roku), Henryka (ur. w 2013 roku) oraz najmłodszego Feliksa (ur. w 2020 roku). Tym razem ma to być dziewczynka. Chłopcy z pewnością nie mogą się już doczekać, aż maleństwo pojawi się w domu.

Aleksandra Żebrowska może urodzić lada dzień.Aleksandra Żebrowska czeka na poród. Ma mały problem. Fanka: "Wsadź rękę do lodu"

Aleksandra Żebrowska pokazuje, jak naprawdę wygląda kobiece ciało

Aleksandra Żebrowska jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Jej konto obserwuje 275 tys. osób Gwiazda wykorzystuje ten fakt do normalizacji kobiecego ciała w mediach. Chętnie pokazuje, jak wygląda w zaawansowanej ciąży lub zaraz po porodzie, poczochrana, bez makijażu. Nie wstydzi się drobnych niedoskonałości, ma do siebie wiele dystansu, a dla swojego ciała wiele wyrozumiałości. Na publikowanych w mediach społecznościowych zdjęciach jest naturalna i zrelaksowana. Często pokazuje na nich także swojego męża i dzieci (twarzy tych ostatnich konsekwentnie nie pokazuje).  

Gwiazda pokazała zdjęcie gołego brzucha

Niedawno Aleksandra Żebrowska opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie, na którym zaprezentowała się w zaawansowanej już ciąży. Tym razem zapozowała na tle tęczy. 

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka
 

Zdjęcie opatrzyła przewrotnym komentarzem: "Dawno nie było gołego brzucha". Uważni obserwatorzy kobiety pospieszyli ze swoimi. Pisali rozbawieni:

Golizna + tęcza = na bank skandal
Niesmaczne
Brzuch goły i jeszcze pępek wywrócony na lewą stronę
No i znowu cała goła!
Goły brzuch, tęcza w górze, oj będzie dym w mediach
Ładny ten goły brzuch
Bezwstydna. Znowu cała goła.

Izabela Janachowska z synemIzabela Janachowska chce wysłać syna do prestiżowego przedszkola. Cena zwala z nóg

Więcej o: