Joanna Krupa pokazała urocze zdjęcia z Ashą. "Jaka mama, taka córka"

Joanna Krupa regularnie pokazuje w sieci zdjęcia, na których widzimy jej córeczkę. Tym razem modelka podzieliła się radosnymi zdjęciami wykonanymi na wakacjach w Szwajcarii. Na twarzy mamy i córki malują się szerokie uśmiechy. - Mini wakacje z moją małą miłością - napisała Krupa pod zdjęciem na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Joanna Krupa prowadzi córkę na smyczy

Joanna Krupa na wakacjach z córką. "Mała miłość"

Joanna Krupa wybrała się z córką na wakacje do Lugano - miasta położonego w centralnej Szwajcarii. Modelka zamieściła na Instagramie zestawienie uroczych zdjęć, na których szczególną uwagę zwraca jej córeczka - Asha. Dziewczynka pozuje jak modelka. Trzeba przyznać, że mała rośnie jak na drożdżach i jest naprawdę uroczym dzieckiem. 

Mini wakacje z moją małą miłością

- napisała pod zdjęciem. 

 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci skomplementowali urocze kadry z wakacji. 

Ale piękne dziewczyny!
Jaka mama, taka córka.
Uroczy duet! Bawcie się dobrze

- czytamy w komentarzach. 

Agata Rubik pokazała rodzinne zdjęcie z mężem i córkami. Fanka: Wyglądacie jak trzy córki z tatąAgata Rubik pokazała rodzinne zdjęcie z mężem i córkami. Fanka: Wyglądacie jak trzy córki z tatą

Joanna Krupa chce, aby córka poszła w jej ślady? "To nie jest marzenie ojca"

Joanna Krupa chętnie chwali się na Instagramie ważnymi momentami swojego życia rodzinnego. Widać, że świetnie odnajduje się w roli świeżo upieczonej mamy. W rozmowie z portalem JastrząbPost tłumaczyła, dlaczego tak efektywnie łączy obowiązki zawodowe i opiekę nad córeczką.

Życie strasznie się zmienia jak zostaje się mamą. Asha jest coraz starsza. Teraz ma dwa lata. Coraz ciężej jest wyjeżdżać bez niej. Teraz nawet te cztery dni, kiedy jestem bez niej, to jest naprawdę ciężko. Zawsze marzyłam i robię to, co kocham, dlatego próbuje połączyć to z moją córeczką. Jak mogę to jestem z nią, ale nie zaniedbuje pasji, bo robią to, co zawsze kochałam robić

- przyznała i dodała, że bardzo chciałaby, aby córka w przyszłości została modelką. Okazuje się, że tata Ashy nie bardzo jest przekonany do tej profesji.

Marzę, aby ona poszła w moim kierunku. To nie jest marzenie ojca, ale ona już coraz bardziej zachowuje się jak diwa. Ma dopiero dwa latka, ale już pokazuje swoją osobowość

- tłumaczyła Krupa.

 

Zmęczona Joanna Krupa śpi z córką Ashą w samolocieKrupa o aspiracjach dwuletniej córki na modelkę: "Zachowuje się jak diwa"

Więcej o: