Agata Rubik pokazała rodzinne zdjęcie z mężem i córkami. Fanka: Wyglądacie jak trzy córki z tatą

Agata Rubik jest niezwykle rodzinna, co nie raz udowadnia w swoich mediach społecznościowych. Modelka chętnie pokazuje zdjęcia z najbliższymi.

Agata Rubik pokazała rodzinne zdjęcie

Agata Rubik opublikowała na Instagramie uroczą rodzinną fotografię, na której pozuje wraz z mężem Piotrem oraz córkami - starszą Heleną i młodszą Alicją. 

Rodzinne, wieczorne muzykowanie przy fortepianie jest najlepsze. Zwłaszcza jak jeszcze ktoś potrafi tak ładnie grać jak mój małżonek! Polecam każdemu!

- napisała pod zdjęciem modelka. 

 

Aleksandra Żebrowska w roli Wonder Woman.Aleksandra Żebrowska w roli Wonder Woman. "Bo ukochane zajęcie dzieci w pewnym wieku, to zrzucanie na ziemię wszystkiego"

Obserwatorka: Nie ujmując, ale pani Agacie też latek przybyło

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów. Okazuje się, że większość internautów przyznała, że rodzina Rubików jest naprawdę wyjątkowa i świetnie się prezentuje. 

Cudowna jest ta wasze rodzinka!
Uwielbiam całą waszą czwórkę!
Widać u was radość w oczach i to jest piękne

- pisali fani. 

Jedna z obserwatorek przyznała, że Agata wygląda jak siostra swoich córek. 

Wyglądacie super! Dosłownie jak trzy córki z tatą.

Agata Rubik błyskawicznie odpowiedziała na komentarz:

No bez przesady!

Zaraz później inna fanka dodała, że powoli zaczyna denerwować ją porównywanie Piotra do ojca trzech dziewczynek. Przyznała, że jego żona jest bardzo ładną kobietą, jednak gołym okiem widać, że modelka jest starsza od swoich córeczek.

Tak mnie wkurza, jak czytam komentarze, że pan Piotr przy Was jak tata. No gdzie? To młody, przystojny mężczyzna owszem może starszy brat, ale na litość boską żaden tata. Nie ujmując, ale pani Agacie też latek przybyło. Owszem śliczna, ale nie nastolatka. Póki co czekam na kolejny odcinek z dużą niecierpliwością i oczywiście kibicuję Rubikom. Pięknego rodzinnego dnia

- dodała jedna z internautek. 

Agata Rubik pokazała rodzinne zdjęcie z mężem i córkami. Fanka: Wyglądacie jak trzy córki z tatąAgata Rubik pokazała rodzinne zdjęcie z mężem i córkami. Fanka: Wyglądacie jak trzy córki z tatą Instagram, screen: @agata_rubik

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Agata Rubik zabrała dzieci na kulig
Więcej o: