Joanna Krupa o aspiracjach dwuletniej córki na modelkę: "Zachowuje się jak diwa"

Joanna Krupa jest zorganizowaną mamą. Prowadząca "Top model" z powodzeniem łączy pracę zawodową i wychowanie córeczki Ashy. 42-latka zdradza, że jej córeczka czasami zachowuje się jak prawdziwa diwa. Czy Asha pójdzie w ślady uzdolnionej mamy modelki? Genów nie da się oszukać.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Joanna Krupa to znana polsko-amerykańska modelka, aktorka, prezenterka telewizyjna, a także aktywistka praw zwierząt i celebrytka. Na początku listopada 2019 roku urodziła córeczkę. Celebrytka była bardzo szczęśliwa, gdy mogła ogłosić światu, że spodziewa się dziecka, bowiem od dawna o tym marzyła. Asha i jej mama to jeden z najbardziej uroczych duetów w polskich show-biznesie. 42-latka często pokazuje w mediach społecznościowych wizerunek dziewczynki i dzieli się z fanami macierzyńskimi historiami. Tym razem opowiedziała, jak udaje się jej połączyć pracę zawodową z wychowaniem dziecka, a także zdradziła, czy chciałaby sprawdzić w roli podwójnej mamy. 

Zobacz wideo Joanna Krupa prowadzi córkę na smyczy

Kasia Tusk bawi się ze starszą córką w parku. Nie wszystkim spodobało się jej wideoKasia Tusk pokazała wózek dla córki. Elegancki i klasyczny. "Po starszej siostrze"

Joanna Krupa chce, aby córka poszła w jej ślady? "To nie jest marzenie ojca"

Joanna Krupa chętnie chwali się na Instagramie ważnymi momentami swojego życia rodzinnego. Widać, że świetnie odnajduje się w roli świeżo upieczonej mamy. W rozmowie z portalem "JastrząbPost" tłumaczyła, dlaczego tak efektywnie łączy obowiązki zawodowe i opiekę nad córeczką. 

Życie strasznie się zmienia jak zostaje się mamą. Asha jest coraz starsza. Teraz ma dwa lata. Coraz ciężej jest wyjeżdżać bez niej. Teraz nawet te cztery dni, kiedy jestem bez niej, to jest naprawdę ciężko. Zawsze marzyłam i robię to, co kocham, dlatego próbuje połączyć to z moją córeczką. Jak mogę to jestem z nią, ale nie zaniedbuje pasji, bo robią to, co zawsze kochałam robić

- przyznała i dodała, że bardzo chciałaby, aby córka w przyszłości została modelką. Okazuje się, że tata Ashy nie bardzo jest przekonany do tej profesji. 

Marzę, aby ona poszła w moim kierunku. To nie jest marzenie ojca, ale ona już coraz bardziej zachowuje się jak diwa. Ma dopiero dwa latka, ale już pokazuje swoją osobowość

- tłumaczyła Krupa. 

 

Joanna Krupa o początkach macierzyńskich. Pojawiały się wówczas problemy?

Joanna Krupa na początku listopada 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Tuż po porodzie w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" wyznała, że od dnia narodzin małej Ashy-Leigh jest wciąż zestresowana. Modelka dodała, że córeczka budzi się kilka razy w nocy i bywa marudna. Na szczęście we wszystkim pomaga jej mąż, Douglas Nunes, który po narodzinach dziecka stwierdził, że w końcu pojawił się na świecie ktoś, o kogo będą musieli się martwić do końca życia.

Nie jest lekko. Jest większy teraz stres, bo jest mała. Dużo jest zmian w naszym życiu, ale gdy widzę, jak on się zajmuję małą, to jest przepiękne. (...) Śpiewa, mówi, gra na gitarze. Wstaje, pieluchy wyrzuca, stara się jak może. Jest dobrym ojcem

- przyznała Joanna.

Natalia Siwiec została zapytana o szczepienia na COVID-19. Pytanie wyraźnie ją zestresowałoSiwiec odpowiedziała na pytanie córki o Jezusa. Wyliczyła nieścisłości w Biblii

Więcej o: