Joanna Opozda zdradziła, co Antek Królikowski kupił synowi. Absurdalny upominek? "Jakim jesteś ojcem"

Joanna Opozda zdradziła, jaki podarunek otrzymał dwumiesięczny Vincent od swojego ojca. Trzeba przyznać, że to dość nietypowy prezent. - Nigdy nie zmieniłeś pieluch naszemu dziecku, nigdy nie wstawałeś w nocy - zarzuca aktorka ojcu swojego dziecka.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

W miniony weekend Joanna Opozda planowała ochrzcić swojego syna. Aktorka w ostatniej chwili odwołała wydarzenie ze względu na to, że jej obecny mąż, Antek Królikowski zaprosił na nie jej ojca, Dariusza Opozdę, który jeszcze kilka miesięcy temu strzelał do swojej rodziny. O ceremonii poinformowano także media i paparazzi.

Teraz celebryci toczą publiczny spór o powody i słuszność tej decyzji, publikując zdjęcia rozmów i zarzucając sobie wszelakie rzeczy. Joanna Opozda zarzuciła Antkowi Królikowskiego, że nie płaci alimentów na syna. Do medialnych przepychanek dołączyła matka aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która broni syna i tłumaczy, że ten "nie uchyla się od płacenia alimentów". Mama Vincenta zdradziła, jakie prezent kupił Antek Królikowski synowi. Okazało się, że pytał też, czy mały może jeść pierogi, choć ma dopiero niecałe pół roku. 

Zobacz wideo Joanna Opozda o nieprzespanych nocach, pomocy przy synu i stresie po ciąży

Joanna Opozda o tym, co Vincent dostał od swojego ojca. "Niewiele wiesz o prawdziwym życiu"

Joanna Opozda w obszernym oświadczeniu na InstaStories ujawniła, że ojciec dziecka, Antek Królikowski, przyniósł synowi wprost absurdalny prezent. Aktor dał niemowlakowi kostkę Rubika, a także zapytał się Asi, czy jego syn, który skończył zaledwie dwa miesiące, jest już gotowy, aby zjeść pierogi. 

Niewiele wiesz o prawdziwym życiu, prawdziwe życie nie jest wieczną imprezą. Nigdy nie zmieniłeś pieluch naszemu dziecku, nigdy nie wstawałeś w nocy. Ale kiedy nasz syn miał dwa miesiące, przyniosłeś mu kostkę Rubika i spytałeś, czy może zjeść pierogi. Więc jakim jesteś ojcem?

- zapytała Opozda. 

Joanna Opozda zdradziła, co Antek Królikowski kupił synowi. Absurdalny podarunek dla niemowlakaJoanna Opozda zdradziła, co Antek Królikowski kupił synowi. Absurdalny podarunek dla niemowlaka Instagram, screen: @asiaopozda

Joanna Opozda przyznaje, że Antek Królikowski nie płaci alimentów na syna. "Nie interesuje się dzieckiem"

Joanna Opozda wyjawiła na Instagramie, że Antek nie płaci alimentów na syna, dlatego aktorka zmuszona była skierować sprawę do sądu, co, niestety, nie rozwiązało problemu.

Antek nie widział syna półtora miesiąca. Nie płaci alimentów na Vincenta, które zasądził sąd. Antek nie interesuje się dzieckiem tak jak i ty

- czytamy we wiadomości wysłanej do brata Antka - Jana Królikowskiego. Mało tego, Asia zarzuciła rodzinie Królikowskich, że nie interesuje się małym Vincentem.

Dopiero jak chciałam zrobić synkowi chrzest, wszyscy się zainteresowaliście, bo zależy wam tylko na tym, żeby dobrze wypaść PR-owo i móc zrobić sobie zdjęcie. Nawet nie miałeś ochoty poznać naszego syna, nie widziałeś go na oczy od jego narodzin i nagle pomysł, żebyś został chrzestnym. To świadczy o tym, na czym wam zależy. Bo mnie zależy na moim dziecku, które wychowuję samotnie, bez jakiejkolwiek pomocy Antka 

- czytamy. 

Joanna Opozda zdementowała, że nie zaprosiła Królikowskich na chrzest. Pokazała sms-y z AntkiemJoanna Opozda zdementowała, że nie zaprosiła Królikowskich na chrzest. Pokazała sms-y z Antkiem Fot. Instagram/ asiaopozda

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.