Zakonnica podsunęła dziecku mikrofon w czasie komunii. W kościele zapadła cisza. "Mam ciarki"

Pewna dziewczynka zauroczyła internautów wykonaniem pieśni podczas swojej komunii. Kiedy dziecko zaczęło śpiewać, to w kościele zapadła cisza. Ten moment na długo pozostanie w pamięci uczestników mszy świętej. Dziewczynka zachwyciła głosem. - Cudowna piosenka w pięknym wykonaniu - napisała jedna z internautek na Facebooku.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Trwa sezon komunijny. Rodzice starają się zorganizować dzieciom niezapomniane przyjęcia, a dzieci robią wszystko, aby przeżyć tę chwilę jak najbardziej podniośle. Od wielu tygodni uczęszczają na próby do kościoła i starają się sprawić, aby dzień pierwszej komunii świętej pozostał w ich sercach na zawsze. Jedna z dziewczynek zaśpiewała na komunii "Alleluja". Odmieniona wersja pieśni rozczuliła internautów, którzy zapewnili, że słuchając, mieli ciarki na całym ciele. 

Zobacz wideo 100 lat sukienek na komunię. Polskie gusta od 1915 roku

Dziewczyna śpiewa przerobioną wersję "Alleluja" podczas komunii. W kościele zapadła cisza

W sieci pojawiło się nagranie, na którym pewna dziewczynka zaśpiewała w kościele podczas swojej komunii pieśń pt. "Alleluja". Wideo z występu dziecka udostępnił portal Skorpions Fotografia - Reklama - Film na Facebooku. Jego oryginalne wykonanie chwyta za serce.

Przepiękne podziękowanie dla rodziców podczas uroczystości I Komunii Świętej w wykonaniu Blanki przy akompaniamencie Przemysława Hanczarow

- czytamy w opisie nagrania. 

Syn posła PiS pozuje z bronią. W komentarzach burza. 'Wiedza o zdrowiu mniej przydatna niż pif-pafy?'Syn posła PiS pozuje z bronią. Internauci: Wiedza o zdrowiu mniej ważna niż pif-pafy?

Internautka: Pięknie wykonane. Popłakałam się

Internauci byli zaskoczenie, a zarazem zachwyceni pięknym głosem dziewczynki. Większość z nich wsłuchała się w słowa, które były nieco inne, niż te oryginalne. Zapewnili, że wykonanie bardzo wzrusza. Użytkownicy złożyli liczne gratulacje, wróżąc dziewczynce wspaniałą karierę wokalną.

Cudowna piosenka w pięknym wykonaniu. Gratuluję rodzicom takiej córeczki!
Wszystko pięknie. Niech te piękne słowa pieśni zostaną na długie lata w pamięci wszystkich uczestników tej pięknej uroczystości.
Przepiękne wykonanie. Gratuluje występu. A rodzicom gratuluje córki z takim ogromnym talentem. 
Pięknie! Brawo dla tej dziewczynki! Ślicznie zaśpiewała. Dla tych, którzy wypisują bzdury również wielkie brawa, bo może i wam uda się kiedyś tak zaśpiewać. Proponuje więcej ćwiczyć przed lusterkiem z dezodorantem w ręku. Jeszcze raz brawa dla małej królewny.
Mam ciarki!
Przepiękna ta pieśń. Cudowny głos tej dziewczynki oraz pięknie wykonane. Popłakałam się. Mama tej dziewczynki na pewno się wzruszyła i jest dumna z córki

- czytamy w komentarzach. Jedna z internautek żartobliwie przyznała, że bardzo cieszy się, że nikt samodzielnie nie śpiewał żadnej pieśni w kościele podczas komunii jej syna, bo pewnie ona sama bardzo by się wzruszyła. 

Dobrze, że u nas nikt tak pięknie nie śpiewał. Płakałam na komunii mojego syna i płakałam, kiedy oglądałam to nagranie. Na żywo szlochaniem z pewnością zagłuszyłabym śpiew dziecka! Coś cudownego

- przyznała matka. 

Chłopiec chwycił za mikrofon w czasie komunii. Wszyscy zamarli. 'Popłakałam się z wrażenia'Chłopiec chwycił za mikrofon w czasie komunii. Wszyscy zamarli. "Płacze z wrażenia"

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: