Marzył o drugim dziecku. Wysyłał żonie subtelne znaki. "Mnie tam przekonał"

Tata marzył o powiększeniu rodziny. Chwycił pluszowego misia i zaczął wysyłać żonie subtelne znaki. Jego zachowanie rozbawiło internautów. "Chyba wiem, co usiłuje ci przekazać" - pisali.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do oglądania, publikowania i wysłania znajomym krótkich filmików. Chociaż niektórym kojarzy się głównie z układami tanecznymi w wykonaniu nastolatek, można tam znaleźć rozmaite treści. Są to m.in. relacje z podróży i uroczystości rodzinnych, zabawne filmiki ze zwierzętami, różnego rodzaju poradniki i tutoriale, fragmenty znanych filmów i seriali oraz scenki rodzajowe. Nie brakuje tam także nagrań autorstwa rodziców, którzy poruszają na nich różne kwestie związane z wychowywaniem dzieci.

Marzył o drugim dziecku i wysyłał żonie subtelne znaki

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

System edukacji w Polsce nie jest bez wad.Zwolnił córkę z tygodnia szkoły przed egzaminem: Ratuję dziecko przed polską edukacją

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Krys i Kareem to młodzi rodzice, którzy prowadzą profil na TikToku @krysandkareem. Obserwuje go ponad pięć milionów osób, a para się na nim swoimi doświadczeniami związanymi z rodzicielstwem, często w humorystyczny sposób przedstawiając różne sytuacje z życia codziennego.

Na jednym z nagrań Kareem pokazała, jak mąż próbował nakłonić ją do powiększenia rodziny. Na filmiku widać kolejno jak niesie ich synka i misia, jak huśta dziecko i maskotkę na huśtawkach oraz jak zapina ich w oddzielnych fotelikach dziecięcych. Po minie malca można wywnioskować, że wyczuwa, iż jego rodzice coś planują.

Czy mój mąż próbuje mi coś powiedzieć?

- zapytała rozbawiona.

Nagranie obejrzano setki razy i pojawiła się pod nim masa komentarzy. Większość osób od razu odgadła intencje mężczyzny.

Mnie tam przekonał.
Jakie to subtelne.
Nie jestem w stu procentach przekonana, ale obstawiam, że chce nowego misia!
Chyba chce jednego żywiołowego misia, który będzie biegał po waszym domu. Bądź gotowa
Chce kolejne dziecko! Mój mąż zachowywał się bardzo podobnie
Tata chce kolejne dziecko, a po minie syna na końcu, chyba sądzi, że oszalał
Haha. Chyba wiem, co usiłuje ci przekazać.
Rozbawiła mnie jego mina na końcu

- pisali.

Klaudia HalejcioHalejcio o połogu. Czuła się jak nie w swoim ciele. "Emocje i hormony buzują"

Więcej o: