Urodzi siódme dziecko. "Po wielu wzlotach i upadkach"

Popularny hollywoodzki aktor niebawem powita na świecie swoje siódme dziecko. Baldwinowie są rodzicami sześciorga pociech i nigdy nie ukrywali, że pragną mieć kolejne. - Nasze nowe dziecko jest bardzo jasnym punktem w naszym życiu. To błogosławieństwo i dar w tak niepewnych czasach - tłumaczą.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Żona hollywoodzkiego aktora jest w ciąży. "Nasze nowe dziecko jest bardzo jasnym punktem w naszym życiu"

Hilaria Baldwin i Alec Baldwin pochwalili się na Instagramie radosną nowiną. Do gromadki niedługo dołączy siódma pociecha. Hilaria Baldwin jest w ciąży. Rodzina w zabawny sposób przekazała informację o stanie błogosławionym, publikując nagranie, na którym Alec klęka obok żony, a dzieci uroczo uśmiechają się do kamery.

Po wielu wzlotach i upadkach w ciągu ostatnich kilku lat, mamy ogromną niespodziankę: kolejna Baldwinito nadchodzi tej jesieni. Byliśmy prawie pewni, że nasza rodzina jest kompletna i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej niespodzianki. Dzielę się z wami momentem, w którym powiedzieliśmy dzieciom - jak widzicie, są bardzo podekscytowane. Nasze nowe dziecko jest bardzo jasnym punktem w naszym życiu. To błogosławieństwo i dar w tak niepewnych czasach

- napisała podekscytowana Hilaria. Całe wideo możecie zobaczyć tutaj.

Alec Baldwin, Hilaria BaldwinAlec Baldwin, Hilaria Baldwin Instagram, @hilariabaldwin

Kobieta podzieliła się swoją historią Była w 20. tygodniu ciąży, kiedy spotkała chłopaka z liceum. Ślub odbył się błyskawicznie

Popularna para potwierdziła ciążę kobiety w rozmowie z magazynem "People". Podkreślili, że zawsze chcieli mieć dużą rodzinę i jest to ich spełnienie marzeń:

Jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakich moje dzieci doświadczyły z dużą rodziną, jest to, jak serce może rosnąć z każdym nowym rodzeństwem.

Przypomnijmy, że 63-letni aktor ma już dorosłą córkę, 27-letnią Ireland Baldwin z małżeństwa z Kim Basinger.

Aktorka nie lubi, gdy ktoś dotyka jej brzucha. Tak się kończy dotykanie brzucha ciężarnej. "To takie prawdziwe!"

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: