Lara Gessler jest w ciąży. Pokazała wzruszające nagranie. "Wszystko, co ważne i piękne"

Lara Gessler i Piotr Szeląg niebawem powitają na świecie swoje drugie dziecko. Córka Magdy Gessler w dniu urodzin swojego męża, zdradziła, że jest w ciąży. - Dzięki Tobie jest wszystko, co dla mnie ważne i piękne. Sto lat - przekazała czule na Instagramie.

Newsy z show-biznesu znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl.

Lara Gessler i Piotr Szeląg w październiku 2020 roku zostali rodzicami. Widać, że rodzicielstwo sprawia im dużo radości i satysfakcji. Czasami pojawiają się macierzyńskie trudności, o których Lara potrafi głośno mówić. Internauci uwielbiają jej szczerość i naturalność, a także to, że nigdy nie owija w bawełnę i zawsze mówi prawdę. Teraz szczęśliwe małżeństwo spodziewa się drugiego dziecka. 

Zobacz wideo Lara Gessler jest w ciąży! Pokazała urocze wideo

Lara Gessler jest w ciąży. W wyjątkowym dniu podzieliła się radosną nowiną

Lara Gessler w najnowszym wpisie na Instagramie podzieliła się z fanami radosną nowiną o drugiej ciąży. Celebrytka zrobiła to w dniu urodzin Piotra Szeląga. Córka Magdy Gessler zamieściła urocze wideo, na którym Piotr Szeląg trzyma na rękach córkę. Zaraz później wchodzi Lara i trzyma się za ciążowe krągłości. 

+1. Dzięki tobie jest wszystko, co dla mnie ważne i piękne. Sto lat, Piotr!

- czytamy pod postem.

 

Aleksandra Domańska przeczuwała ciążę? "Coś tak czułam właśnie ostatnio. Kocham Was"

Fani przekazali mnóstwo ciepłych słów i pogratulowali stanu błogosławionego. Niektórzy bardzo się ucieszyli i stwierdzili, że dzięki temu, Lara będzie publikować w sieci jeszcze więcej macierzyńskich treści. Niektórzy byli zachwyceni samą formą przekazania informacji o ciąży. Swoje gratulacje przekazały również koleżanki z branży show-biznesu:

Ale super

- napisała Olga Frycz.

Wspaniale! Gratulacje kochani

- przyznała Zofia Zborowska.

Ale czad! Gratulacje

- przekazała Joanna Koroniewska.

Och! Coś tak czułam właśnie ostatnio. Kocham Was

- dodała Aleksandra Domańska.

Na słowa wsparcia mogli także liczyć od gwiazd takich jak: Maja Bohosiewicz, Maffashion, Kasia Sokołowska, Monika Mrozowska, Magda Steczkowska, Sonia Bohosiewicz czy Paulina Krupińska.

Redakcja eDziecko.pl również dołącza do gratulacji!

 

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o: