Natalia Klimas wyznała, jakie były pierwsze słowa jej córki. "Moja mama po prostu umiera ze śmiechu"

Natalia Klimas jakiś czas temu urodziła córeczkę. Chętnie pokazuje jej wizerunek w mediach społecznościowych. Ostatnio opowiedziała, jakie słowo upodobała sobie dziewczynka.

Natalia Klimas zdradziła, jakie pierwsze słowa wypowiedziała jej córka

Natalia Klimas ostatnio opowiedziała w relacji na Instagramie, jakie były pierwsze słowa jej córki, Zuzi. Okazuje się, że mała upodobała sobie jedno słowo. To naprawdę zaskakujący wybór. 

Ze wszystkich słów, które moja córka mogłaby sobie wybrać jako tzw. słowa pierwsze... Moje dziecko nie wybrało sobie np. "kocham", "baba" albo no nie wiem... Oprócz "mama" i "tata", bo to jest standardem, moje dziecko wybrało sobie słowa "nie ma".

Joanna KlimasKlimas: Młodzi lepiej myślą, szybciej działają i są pozbawieni tego PRL-u w nas, lęku przed kościołem

Klimas dodała, że córeczki cały czas chodzi i powtarza "nie ma".

Cokolwiek powiesz do niej, ona mówi: nie ma. Moja mama po prostu umiera ze śmiechu, że dziecko, które ma naprawdę wszystko na tej planecie, wybrało sobie na pierwsze słowa "nie ma". To jest jakaś po prostu ironia

- powiedziała wówczas kobieta.

 

Kim jest Natalia Klimas?

Natalia Klimas jest córką znanej projektantki mody, Joanny Klimas. Od dziecka interesowała się aktorstwem. Na dużym ekranie zadebiutowała w 2004 roku, kiedy to odegrała epizod w serialu "Pierwsza miłość". Popularność zyskała między innymi z roli w serialu "Barwy Szczęścia". 38-latka grała również w kultowych polski produkcjach, takich jak np. "Bogowie", "2XL" czy "Sama słodycz". Natalia Klimas w 2018 roku wyszła za mąż za biznesmena Mikołaja Bobera. Para wychowuje dwie córki - półtoraroczną Zuzannę i dwumiesięczną Hanię.

 
 

Matka polska za granicąMama w Niemczech: Żłobki wprowadzają nakazy szczepienia dzieci. Inaczej ich nie przyjmują

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Natalia Klimas mówi, jakie były pierwsze słowa jej dziecka
Więcej o: