Lara Gessler pozuje z mamą. Fanka pyta: Czy pani Magda była wymagającą mamą? Odpowiedziała

Lara Gessler podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym pozuje ze swoją mamą - Magdą Gessler. Jedna z fanek zapytała, jaką mamą jest i była gwiazda "Kuchennych rewolucji". Lara błyskawicznie odpowiedziała na pytanie.

Lara Gessler pokazała zdjęcie z Magdą Gessler

Lara Gessler aktywnie działa w mediach społecznościowych. Ostatnio opublikowała na Instagramie uroczą fotografię ze swoją mamą. 

Mama w domu

- podpisała zdjęcie.

Okazuje się, że mama i córka mają świetne relacje. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zdradziła w "Dzień Dobry TVN", że bardzo podziwia Larę.

Mam ogromny podziw do niej jako kobiety, mamy i córki. Ona jest dumna, że może pokazać się między innymi mi, jako idealna mama i cudowna córka

- dodała Gessler.

 

Magda Gessler w mocnym makijażuMagda Gessler pokazała, jak wyglądała 25 lat temu. Fani zachwyceni. "Jesteś jak dobre wino"

Internautka: Czy pani Magda była wymagającą mamą?

Jedna z fanek stwierdziła, że to świetna okazja, aby zapytać Larę, jaką mamą była dla niej Magda Gessler. Odpowiedź zaskakuje! 

Czy mogę zadać jedno pytanie? Czy pani Magda jest i była wymagającą mamą? To znaczy taka, jaką jest w programach - ostrą?

- zapytała internautka. 

Lara błyskawicznie odpowiedziała na komentarz i poprosiła, aby obserwatorka doprecyzowała swoje pytanie. 

Musisz chyba doprecyzować, o jakich wymaganiach myślisz

- odpowiedziała. Na co fanka rzekła:

Źle się wyraziłam. Chciałam tylko spytać, czy pani mama była wymagająca np. w szkolnych czasach, czy była jednak wyluzowaną mamą?

- dopytywała internautka.

Totalnie luźną!

- odparła na to pytanie Lara.

Jesteśmy dość zaskoczeni taką odpowiedzią, bowiem Magda Gessler kreuje się w mediach na osobę stanowczą i konkretną. Przy tym ma więcej wigoru i energii niż niejedna nastolatka. 

Lara Gessler o Magdzie GesslerLara Gessler o Magdzie Gessler Instagram.com Lara Gessler www.instagram.com/lara_gessler

Scott Stuart i jego synScott Stuart: Mój syn chciał się ubrać w kostium Elsy. Nie mogłem pozwolić na to, żeby ktoś mu dokuczał

Lara Gessler o Magdzie Gessler: Jak już któryś raz nie odbieram od niej telefonu, to ona jak mała dziewczynka tupie nogą

Magda Gessler niedawno została zapytana, jakie ma relacje z córką. Restauratorka żartobliwie przyznała wówczas, że nie dopuszcza jej do wnuczki. 

Nie jestem żadną babcią, bo moja córka do mojej wnuczki mnie nie dopuszcza. Jest absolutnie dyktatorką, panną i robi to, co chce. Żadną babcią nie jestem, bo ona mną rządzi

- stwierdziła ironicznie Gessler.

Ostatnio także Lara postanowiła zabrać głos w tej sprawie i przy okazji zdementować liczne plotki. W "Dzień Dobry TVN" wyznała, że czasami miewa kłopot z odebraniem telefonu od mamy, a ta chciałaby być z nią w ciągłym kontakcie. 

To jest kwestia dwóch kobiet dość zapracowanych, którym jest się ciężko spotkać, ale mama dzisiaj do nas przychodzi na obiad. Nie jestem mistrzynią w odbieraniu telefonów, więc jak już któryś raz nie odbieram, to ona jak mała dziewczynka tupie nogą

- wyjaśniła Lara.

Anna Lewandowska po ciążyAnna Lewandowska zdenerwowała fankę. Poszło o dodatkowe kilogramy po ciąży. "Nawet nie zbliża cię to do większości kobiet"

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka”
Więcej o: