Aleksandra Żebrowska pokazała nowe zdjęcie z synkiem. Wszystkie mamy znają te tortury. Fani rozbawieni: Najlepszy masażer

Aleksandra Żebrowska często przełamuje w mediach społecznościowych tematy tabu oraz publikuje zabawne posty. Teraz pokazała zdjęcie z kilkumiesięcznym synkiem. 33-latka przyznała, że Feliks robi jej masaż twarzy.

Aleksandra Żebrowska w zeszłym roku urodziła trzecie dziecko. Żona znanego aktora jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. 33-latka jest na co dzień bardzo szczera i naturalna, za co szczególnie uwielbiają ją obserwatorki. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 124 tysiąca osób, które chętnie komentują posty młodej matki. Żebrowska coraz częściej pokazuje prawdziwe życie, kiedy to publikuje zdjęcia w dresie, bez makijażu czy porusza trudne macierzyńskie tematy. Ostatni wpis szczególnie rozbawił fanów. 

Aleksandra Żebrowska o domowym spa

Aleksandra Żebrowska już od początku ciąży chętnie dzieliła się z fanami zdjęciami swojego brzuszka. Radosną nowinę o ciąży ogłosiła w dość nietypowy sposób. Pokazała wówczas zdjęcie w stroju kąpielowym z ogórkiem w kiszonym w ręku. Teraz pokazała selfie z kilkumiesięcznym synkiem. Feliks postanowił zrobić masaż swojej ukochanej mamie.

 

Aleksandra Żebrowska w szczerym poście o nietrzymaniu moczu. Fanki: 'Samo życie' (zdjęcie ilustracyjne)Aleksandra Żebrowska w szczerym poście o nietrzymaniu moczu. Fanki: "Samo życie"

Fani jak zawsze skomentowali nowy kadr opublikowany przez Żebrowską. 

Darmowy masaż twarzy
Najlepszy masażer
Nawilżenie śliną bobasa - działa cuda! Można np. przykleić się do płatków śniadaniowych starszaka

- pisały internautki.

 

Aleksandra Żebrowska: Rola mamy nie sprowadza się jedynie do przewijania, kąpieli, karmienia czy usypiania

Aleksandra Żebrowska jeszcze niedawno w rozmowie z portalem "Ofeminin" opowiedziała o prawdziwym obrazie macierzyństwie. 

No, ale rola mamy nie sprowadza się jedynie do przewijania, kąpieli, karmienia czy usypiania. Szczególnie czas tuż po porodzie nie zawsze jest piękny, nawet jeśli wszystko jest na pozór w porządku i nie mamy realnych powodów do zmartwień. U większości nowych mam radość, miłość, poczucie spełnienia przeplata się z niepokojem, przytłaczającym poczuciem odpowiedzialności, strachem czy wręcz rozczarowaniem

- wyznała 33-latka. 

Karmienie piersią wciąż jeszcze niektórych dziwi i zaskakuje.Mama karmiła piersią w czasie zakupów. Sześcioosobowa rodzina nie potrafiła tego zignorować. "Byłam przerażona"

Żona Michała Żebrowska przyznała, że świeżo upieczone matki są teraz nie tylko niewyspane i zaniedbane, ale często też osamotnione. 

Oprócz hormonów dużą rolę odgrywa tu właśnie nasza wizja dotycząca macierzyństwa, która bardzo często kłóci się z zastaną później rzeczywistością. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak nieprawdopodobnie wymagający jest to czas. Nie dość, że z dnia na dzień zmienia się ciało kobiety, to jednocześnie ogromne zmiany zachodzą w jej głowie, zmienia się ona jako człowiek. Często czujemy się w tym wszystkim osamotnione, nie tylko niewyspane czy zaniedbane.
 
 

Matka Polka za granicą. Anna mieszka w Moskwie, gdzie wychowuje córkęMatka Polka za granicą: W Rosji fajnie jest być dzieckiem, gorzej z byciem mamą

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną
Więcej o: